Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

New holland M160 8560 99' - Sterowanie podnośnik z klawiszy na błotniku

08 Mar 2016 16:38 2424 6
  • Poziom 10  
    Witam! Nie działa sterowanie podnośnika z klawiszy na błotniku Gdy nacisnę obojętnie czy góra lub dół na błotniku to zapala się żółta kontrolka z prawej strony na panelu (ta z książką), na wyświetlaczu z prawej strony przekreślony symbol podnośnika i nic nie działa. Dodam tylko że przedzwoniłem instalację od klawiszy na błotniku do sterownika i jest wszystko ok., +12V też dochodzi do klawiszy. A i nie wiem czy to ma coś wspólnego bo na głównym wyświetlaczu pokazuje dwa błędy E11 i E33. Jeśli dobrze je rozszyfrowałem to jeden jest od potencjometru sprzęgła przy pedale a drugi błąd dotyczy wyłącznika ciśnieniowego sprzęgła ( nie wiem zbytnio gdzie się znajduje to ustrojstwo). Potencjometr sprawdziłem i instalacje (wszystko ok). Ogólnie to skrzynia działa a błędów nie można wykasować Pozdrawiam!
  • Poziom 33  
    Witam,
    A o tym ze trzy pozycyjny przełącznik pracy podnosnika na prawym panelu powinien byc w srodkowej pozycji jesli się chce używac przełącznikow na blotniku to kolega słyszał?
  • Poziom 10  
    Jeśli chodzi o ten przełącznik na załączonym zdjęciu, to tak jest on na środkowej pozycji. Jeszcze zauważyłem, że jak używam klawiszy na błotniku to kontrolki na panelu z prawej działają normalnie. Czyli jak używam klawisz opuszczania na błotniku to zapala się kontrolka zielona od opuszczania i analogicznie jak używam klawisza do góry. A jak przedzwoniłem przewody to te kontrolki są bezpośrednio połączone do elektrozaworów na rozdzielaczu.
    New holland M160 8560 99' - Sterowanie podnośnik z klawiszy na błotniku New holland M160 8560 99' - Sterowanie podnośnik z klawiszy na błotniku
  • Poziom 10  
    Problem z podnośnikiem rozwiązany (uszkodzony moduł). Pozostały dwa błędy E11 i E33... Ogólnie wszystko działa ok tylko wyświetlają się te błędy i piszczek wraz z nimi. Po pewnym czasie piszczek daje się we znaki. Czy jest jakaś specjalna procedura kasacji tych błędów?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Na pewno E11 i E33
    New holland M160 8560 99' - Sterowanie podnośnik z klawiszy na błotniku
  • Poziom 10  
    Kolejny problem z podnośnikiem... Nie można go skalibrować. Podnosi do 96% na wyświetlaczu. Nie ma błędów. Problem polega na tym, że podczas kalibracji na etapie kiedy trzeba ruszyć wajchą do góry a później na dół ( w sumie to początek kalibracji) nie gaśnie lampka. Dopiero jak zrobię kolejny etap czyli wajchę na maksa do góry wtedy lampka gaśnie i na wyświetlaczu jest 99. Następnie opuszczam na sam dół, na wyświetlaczu 0 ale nie zapala się żółta lampka kontrolna... Potrafi ktoś mi pomóc?