Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

microsoft lumia 535 przeniesienie kontaktów z tlf do laptopa przed wymianą dotyk

09 Mar 2016 12:07 1182 5
  • Poziom 2  
    potrzebuję link do sterowników (usb) microsoft lumia 535 w celu umożliwienia zgrania na laptopa kopii kontaktów i sms-ów przed wymianą dotyku - podobno trzeba zrobić reset i wgrać na nowo oprogramowanie co może skutkować utratą kontaktów w tlf ( około 600)
  • Poziom 28  
    Dla zabezpieczenia aplikacji, ustawień i sms-ów przed utratą - zrób kopię zapasową. Po ewentualnym przeinstalowaniu systemu będziesz mógł je z tej kopii przywrócić. Co do kontaktów - aby móc używać telefonu musisz mieć konto na live czy hotmail. Więc wystarczy że na czystym systemie zalogujesz się do swojego konta i telefon ściągnie kontakty z serwera.
    Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    z tego co kojarzę to nie założyłem konta microsoft lub nie pamiętam . znasz inny sposób zgrania kontaktów
  • Poziom 26  
    Witam
    Mam ten sam problem. Niestety padł dotyk i nic nie mogę zrobić. Jaka jest możliwość zrobienia kopii zapasowej?
  • Poziom 2  
    Dziękuję za próbę pomocy . Zaryzykowałem i dałem wymienić dotyk . Udało się - kontakty i sms- y pozostały . Nie było konieczności przeinstalowania systemu .

Pozdrawiam