Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A4 b6 1.9 tdi 130 KM 2001r pompa paliwa,pikanie w bagażniku.

09 Mar 2016 20:18 3759 2
  • Poziom 4  
    Witam wszystkich,mam problem z Audi a4 b6 1.9 tdi 130KM z 2001r,otóż po przyjechaniu do garażu Audi zgaszone normalnie po dwóch dniach wsiadam do odpalenia a tu zonk,rozrusznik kreci nie odpala silnik,mało tego jakies podwójne pikniecie w bagażniku (co nigdy tego nie było)po sprawdzeniu wszystkiego czyli bezpieczniki,okablowanie silnika,po podłączeniu kompa żadnych błedów nie pokazało, doszłem do wniosku że nie ma paliwa w filtrze paliwowym,po zdjeciu wężyka pompa nie podaje paliwa,wyciągnołem pompe smok zabity czarnym szlamem umyłem włożyłem pompe audi odpaliło bez problemu,po tyg. audi znowu stało dwa dni wsiadam ucieszony a tu zonk znowu nie pali :| ,znowu nie podaje paliwa i znowu to cholerne pikotanie w bagażniku,wymieniłem pompe paliwa audi zapaliło od strzała ale pikotanie jest nadal w tym bagażniku,po ogledzinach doszłem do wniosku że wydobywa sie z jakiegos modułu który znajduje sie na nadkolu prawym w bagażniku,teraz powiedzcie mi co to jest za modół? niby słysze ze załancza on pompe paliwa i rozłancza ale przekażnik pompy jest z przodu z lewej strony pod podszybiem koło kompa.prosze o pomoc co to jest za modół i czemu wydaje podwójny dzwiek pikniecia po przekreceniu kluczyka?zaznacze ze audi pali jeżdzi nie ma żadnych błedów w kompie.pozdrawiam[/syntax][/youtube]
  • Poziom 4  
    Dziękuje za pomoc dużo mi to pomogło bo przynajmniej wiem czego mam sie czepic i naprawic.pozdrawiam