Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Xperia Z1 Compact - Sony Xperia Z1 compact-samoczynne podświetlanie wyświet

09 Mar 2016 22:25 1407 8
  • Poziom 18  
    Witam!

Mam pytanie gdyż od jakiegoś momentu zauważyłem w swoim telefonie samoczynne podświetlanie się wyświetlacza co jakiś czas. Od czego to może zależeć, co się może dziać ? Nie miałem tak wcześniej od pewnego czasu tak ma sporadycznie. Wersja androida najnowsza.
  • Poziom 31  
    Nie instalowałeś czasem ostatnio dziwnych aplikacji?
  • Poziom 18  
    Dziwnych tzn.? Zainstalowałem kiedyś jedna grę Sniper i w nią gram, tak to nie.
  • Poziom 31  
    Na początek odinstalowałbym wszystkie nieoryginalne aplikacje, jeśli nie pomoże to reset do ustawień fabrycznych.
  • Poziom 18  
    Jak odinstaluje aplikacje to stracę wszystkie dane itd- ta wersja odpada raczej, mogę odinstalować tego snipera(aplikację) co instalowałem ostatnio ale to też za jakiś czas jak mi się znudzi bo sporo czasu mu poświęciłem a nie ma jak zapisać save z gry :/ A reset do ustawień fabrycznych jak bym wykonał to pokasuje się wszystko czy same ustawienia tylko ?
  • Poziom 18  
    Wraz z kontaktami , grami aplikacjami wszystko ? Myślałem, że tylko ustawienia się po kasują...spróbuję za jakiś czas usunąć tą grę Sniper co w nią gram i może to ona czyni ten proces , choć no bardzo sporadycznie z tego co widzę ja zauważyłem z 5 razy na dzień na kilka sekund, dziwna sprawa:/
  • Poziom 31  
    To jest podstawowa rzecz którą możesz zrobić, jeśli gra jest tak ważna to będziesz to musiał jakoś przeżyć ;)
  • Poziom 18  
    A juz ja odinstalowalem, odinstalowalem tez kilka innych aplikacji, ale mysle ze tamte nie mialy wplywu na to. Teraz bede obsterwowal telefon i dam znac jak cos.