Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Urządzenie do biura projektowego Bizhub C220 ?

10 Mar 2016 15:02 783 3
  • Poziom 2  
    Witam,

Potrzebuję urządzenia wielofunkcyjnego do biura projektowego. Założenia:

Cena do 5000 zł
    Format A3 (najlepiej z banerami ale dam rade bez),
    Kolor (Druk + skan) - głównie wydruki mono - 85%
    Nakład - 3500 szt/miesiąc z tendencją wzrostową ;) liczył bym 5000
    Koniecznie druk/skan dwustronny z podajnikiem automatycznym
    Koniecznie minimum 2 kasety
    Praca w sieci, rozdzielenie na konta użytkowników
    Nie zależy mi na prędkości drukowania
    Zależy mi na jakości linii, trzymania skali wydruku i skanu/kopii

Z tego co sam się rozejrzałem po znanym portalu aukcyjnym w tych pieniądzach i bardzo blisko (w sensie odległości) jest poleasingowa C220 - dokładnie 5000 zł do małej negocjacji. Byłem ja obejrzeć - ładna ;) nie bardzo się znam ale wizualnie nie wygląda na zużytą. Raport wskazuje na 64 tys kopii z czego 59 tys mono, 5 kolor. Tylko nie jestem pewny z wydruku licznika kopii wynikało by że tylko 157 szt było wydrukowanych a reszta kopiowana ? Bardzo pasują mi warunki sprzedaży - mogę wpłacić część i Pan mi ją przywiezie już a resztę dopłacę jak wezmę dotacje, jest blisko i wygląda w porządku. Pkt gdzie kupuje nie jest jakiś wielki. Kolorowe bębny są na 10% zużycia, czarny na 90% - ma być zregenerowany i ma wytrzymać jeszcze jeden cykl 60 000. Gwarancja na rok. Dobra oferta ? Co jeszcze mogę sprawdzić ? Czy te liczniki da się cofnąć - w sensie dla mnie jakiś mały ma przebieg, druga którą oglądałem w tych pieniądzach miała ponad 300k.

Są na aukcjach takie maszyny po 3200 nawet ale daleko (powyżej 200km). CZy opłaca się kupić w ciemno na zasadach wysyłki po rozmowie telefonicznej taką w okolicach 3800-4200 (nie wiem jakie przebiegi mają te maszyny) czy lepiej tą skoro ma niski przebieg a mi zależy żeby długo bez awaryjnie popracowała.

Czy w ogóle polecalibyście jakąś inną maszynę ? Z góry dziekuję za odpowiedź.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 23  
    A jakby kolega podał skąd jest to pewnie było by trochę prościej.
  • Poziom 2  
    Okolice Lublina
  • Poziom 15  
    Zmartwię Cie ale w KONICACH można wszystko , nie sugeruj się niskimi ofertami .Kup kopiarkę blisko twojej okolicy tak żebyś serwis miał blisko.Kopiarki z tej serii to dobry wybór