Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer AVX X7700BT - Panel przedni - Wysuwanie, Odtwarzanie Filmów

winmap 10 Mar 2016 20:05 549 3
  • #1 10 Mar 2016 20:05
    winmap
    Poziom 30  

Witam. Kolega zakupił radio jak w temacie. Ostatnio coś przy nim pogrzebal. Chyba ustawienia. Problem polega na tym że po wyłączeniu zasilania. Samochód Reno na kartę. Radio po uruchomieniu nie chcę wysunąć panelu. Nie reaguje na przycisk. Pomaga jednorazowo wciśnięcie resetuj. Po wyłączeniu to samo. Jedynie działa jeżeli zostawi otwarty panel i wyłączy zasilanie. Wtedy automatycznie się zamyka. Po uruchomieniu zasilania panel wychodzi normalnie. Instrukcja angielska niestety.
    Druga sprawa. Może wiecie czy to radio może odtwarzać filmy z pendrive? Z płyty też nie chciało. Może to kwestia ustawień? Jeżeli źle założyłem temat proszę o poprawę. Piszę z tel. Za każdą podpowiedź z góry dziękuję.

1 3
  • #2 11 Mar 2016 05:15
    piotrek22101
    Poziom 39  

Niech odłączy od zasilania na parę minut,może pomoże. Co do otwarzania to z
    tego co wiem to odtwarza mp3, wma, aac, wav, dvd, mpeg, divx, wmv, jpeg więc jak będzie w którymś z tych to powinien ruszyć.
    przy okazji sprawdzić zasilania czy
    takie jak potrzeba. Plus,plus po stacyjce i masa.

0
  • #3 11 Mar 2016 11:50
    djlj24
    Spec od car audio

Jak nie odtwarza filmów to może przewód PARK (lub PARKING BRAKE) jest niewłaściwie podłączony.

0
  • #4 12 Mar 2016 17:13
    winmap
    Poziom 30  

Odlaczal zasilanie. Pomaga jednorazowo. Twierdzi że mógł coś w ustawieniach pogrzebać. Może wiecie jak zrobić twardy reset? Problem dalej występuje. Po wyłączeniu stacyjki, karty. LCD się nie wysuwa. Pomaga reset goziczkiem po wyciagnieciu panelu lub wyłączenie zasilania ale jednorazowo. Co do filmów radio podłączone wsadza pena. Nie czyta filmów. Z płyty też. Może jakiś inny format nagrany miał. Sprawdzimy to.

0
  Szukaj w 5mln produktów