Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słuchawki do 600 zł do słuchania muzyki.

mati28011999 10 Mar 2016 23:57 471 3
  • #1 10 Mar 2016 23:57
    mati28011999
    Poziom 9  

Witam.
    Dziś zamierzam kupić słuchawki za kwotę 600zł. Zależy mi na dźwięku - głównie do słuchania muzyki. Niestety nie wiem jaki model wybrać. Zastanawiałem się nad JBL E50.
    Proszę o jakieś konkretne modele.
    Pozdrawiam ;)

0 3
  • #2 11 Mar 2016 00:20
    nici
    Poziom 34  

Ja mogę śmiało polecić SONY PULSE 7.1 z bass impact ( dedykowane do PS3 ).

O funkcjach pisał nie będe bo internet jest pełen oponi i wrażeń.
    Ja kupiłem jak kosztowały jeszcze ponad 800zł.

Czy warto ? Uważam że tak. Nawet nie mając konsoli.
    Od xp w górę sterowniki wbudowane, mikrofon etc. Możliwość pracy na kablu.

I co najbardziej mi podpasowało oprócz niesamowitego basu to totalna izolacja od otoczenia.
    Mimo wbudowanych baterii i całej tej elektroniki, nawet kilkugodzinne granie nie męczy.

Polecam.

Dodano po 1 [minuty]:

http://www.bestgamers.com.br/media/catalog/pr...40ec09b1e35df139433887a97daa66f/p/u/pulse.jpg

0
  • #3 11 Mar 2016 00:55
    DVDM14
    Poziom 35  

Jeśli nie przeszkadza Ci system otwarty, ze swojej strony polecam Sennheiser HD598, oferują jak na swoją cenę na prawdę dobrą jakość dźwięku, tylko mogą delikatnie przekroczyć próg 600zł. Używam od jakiegoś czasu i jestem zadowolony.

Na pewno nie polecam kombajnów które na pokładzie mają cały osprzęt licząc w to nie raz nawet interfejs bezprzewodowy. Oferują kiepski stosunek cena/jakość. Niestety, jak się chce zmieścić tyle sprzętu w stosunkowo niskiej cenie zapewnienie należytej jakości jest raczej niemożliwe.

Słuchawki "dla graczy" też mają przykrą tendencję kosztować więcej niż są warte...

PS
    Masz osprzęt do słuchawek? Sprzęt klasy w jaką celujesz "napędzany" zintegrowaną kartą dźwiękową pokaże tylko część swoich możliwości, wypadałoby zaopatrzyć się w przyzwoitej jakości wzmacniacz słuchawkowy + DAC jeżeli chcesz zobaczyć co na prawdę potrafią. Niestety, możliwości "integry" znajdującej się w typowym PC są kiepskie i psuje brzmienie...

0