Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

TP-LINK WR841N - podłączenie telefonu do sieci bezprzewodowej

DENEK1337 12 Mar 2016 13:03 2145 7
    DENEK1337
    Level 6  
    Witam mam problem z router :)
    A więc nie działa mi wifi w telefonie gdy łącze się z routerem. Sieć w moim domu wygląda tak Modem>Router>Komputer. W routerze DHCP jest włączone. Nic nie pomaga możecie pomóc ?

Moderated By jimasek:

Temat poprawiłem na bardziej czytelny

jimasek
    Moderator of Networks, Internet
    DENEK1337 wrote:
    A więc nie działa mi wifi w telefonie gdy łącze się z routerem.

Jak rozumiem sieć z TP-linka na telefonie jest widoczna? Możesz kliknąć połącz?
    Co to za dostawca internetu? Jak masz dostarczony ten internetu do mieszkania? TP-link jest podłączony przez port WAN do tego łącza?
    DENEK1337
    Level 6  
    Tak sieć jest widoczna można się połączyć lecz nie działa internet. Dostawca internetu to Multimedia... Dodam że wcześniej wszystko śmigało. Tak połączone jest przez port WAN czyli modem>port wan w routerze.
    jimasek
    Hasło zabezpieczające sieć bezprzewodową wpisujesz poprawnie na telefonie? Nie zmieniałeś/wprowadzałeś innej konfiguracji na routera (mac filtering, czy DHCP Settings)?
    DENEK1337
    Level 6  
    Tak poprawnie, zmieniałem je i też nic... Zrobiłem ustawienia fabryczne i nadal nic
    jimasek
    "Zapomnij" sieć na telefonie i połącz się ponownie. Po połączeniu się dostajesz jakaś adresację na telefon?
    DENEK1337
    Level 6  
    A więc tak zapomnij robiłem i nadal nic. A adresacje telefonu czyli ? Troszke zielony w tych sprawach jestem.
    jimasek
    Jeżeli masz androida to powinna być zakładka Zaawansowane w konfiguracji sieci bezprzewodowej i tam powinien się znajdować adres IP Wifi.