Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG 42LC51 Problem z hdmi - Brak obrazu przy hdmi - cyfrowy polsat

12 Mar 2016 15:44 2517 6
  • Poziom 2  
    Witam, posiadam drobny problem odnośnie w/w telewizora i deloderu cygrowego Polsatu.
    Główny problem to brak obrazu programów natomiast pomarańczowy pasek hdzie wyświetlane są tytuły programów oraz dźwięk jest.

Probowalam zmieniac rozdzielczosc, przywracac ust. Fabryczne i nic. Mam nadzieje ze ktos mi pomoże.

Dodam jeszcze że telewizja działa na AV.
  • Poziom 39  
    Wskazuje na problem z HDCP.
  • Poziom 2  
    A dokładniej? Bo troszku ciemna w tych sprawach jestem
  • Poziom 39  
    Ważna jest kolejność włączanie: najpierw TV późnej dekoder.
    Zobacz na innym gnieździe HDMI w TV.
    Spróbuj za pomocą innego kabla HDMI a jak nie pomoże, kup kabel iHDMI.
  • Poziom 2  
    Zawsze włączam tv w takiej kolejnosci. Posiadam 5kabli hdmi i bez skutku. Wykosztuje się i kupię ten kabel za 200zł i dam znać. Jezeli poskutkuje to zamkne temat.

Dziekuje
  • Poziom 5  
    Hej mam taki sam problem przy swoim TV Samsung. Dźwięk i pasek pomarańczowy z wyświetlanym programem jest, a obrazu brak. Przez rok było dobrze i problem wystąpił nagle. Dekoder podłączałem na tym samym kablu HDMI na innym tv i jest wszystko w porządku. Próbowałem też podłączyć drugi dekoder i również jest ten sam problem. Po podłączeniu innych urządzeń jak PlayStation, TV Box wszystko działa jak powinno. Problem występuje tylko przy podłączeniu dekoderów. W Tv niestety mam tylko jedno gniazdo HDMI. Jakieś pomysły co z tym zrobić? Z góry dziękuję za każdą pomoc. Pozdrawiam! :wink:
  • Użytkownik usunął konto