Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Fiat Seicento 1.1 ben i gaz rok 2000 gaz

12 Mar 2016 17:59 567 2
  • Level 11  
    Witam
    Mam problemy z gazem w swoim Seicento, wczoraj Kiedy wracałem z miasta dołączyło mi gaz i przycisk od gazu wydawał jakiś dziwny dzwiek. Kiedy wróciłem do domu zajrzałem pod maske i zobaczylem ze wsowki od przewodów które idą zaworu przy parowniku nie łączą i odołącza gaz, moje pytanie jest takie jak można to naprawić i żeby to nie powracalo( zdarza to się już nie pierwszy raz) , bo juz to mnie zaczyna denerwować, proszę o jakieś porady . :(
  • Level 11  
    Takie konektorki są ogólnie dostępne - i bez problemu można je wymienić. Można też próbować kombinerkami "ścisnąć" te istniejące. Problem jednak (jak mi się wydaje) leży w tym, że kabelki są zbyt krótkie lub nie zamocowane odpowiednią opaską tak - aby połączenie nie było obciążone naprężeniami. Wystarczy je nieco przedłużyć.
  • Level 11  
    epsservice wrote:
    Takie konektorki są ogólnie dostępne - i bez problemu można je wymienić. Można też próbować kombinerkami "ścisnąć" te istniejące. Problem jednak (jak mi się wydaje) leży w tym, że kabelki są zbyt krótkie lub nie zamocowane odpowiednią opaską tak - aby połączenie nie było obciążone naprężeniami. Wystarczy je nieco przedłużyć.

Moze i fakt ale to jest zamontowane w takim miejscu ze od dołu gdzie jest zbiorniczek wyrównawczy płynu hamulcowego i tam jest slaby dostęp przez parownik ktory jest słabo zamontowany.