Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

tablet Kiano slim tab 8 - Konieczna wymiana matrycy

wiater111 12 Mar 2016 20:16 1518 3
    wiater111
    Level 6  
    Witam.
    Mój Kiano został uszkodzony przez nieuwagę kobiety, która na niego usiadła. Nie, nie chodziło o żadne wibracje, uprzedzam ew. żartownisiów.
    W krakowskim serwisie nie mają dla mnie matrycy - od 2 m-cy tłumaczą się kłopotami na granicy. Mają tylko dla napraw gwarancyjnych a mój sprzęt nie podlega takiej naprawie.
    Gdzie mogę uzyskać pomoc ws. wymiany matrycy?
    Tablet kosztował 400 zł., wymiana to koszt ok.200 zł. Dla mnie chyba jeszcze się opłaca choć brakuje w nim pamięci operacyjnej.
    Dzięki za wszelkie podpowiedzi.
    wiater111
    Level 6  
    No i zaczęły się schody. Proszę o pomoc w nawigowaniu po forum. W moim temacie na stronie widzę 0 odpowiedzi a na skrzynkę e`mail przyszły powiadomienia dotyczące mojego pytania. Co mam zrobić abym mógł obserwować swój wątek, jednocześnie biorąc udział w pojawiającej się dyskusji?
    Dziękuję za podpowiedzi.

Dodano po 1 [minuty]:

Podaję przykład:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=15518490#15518490

Dodano po 2 [minuty]:

Co to jest ten: aliexpres?
    Gdybym nawet wiedział co ozncza to magiczne słowo to za chiny nie mam pojęcia w jaki sposób miałbym to sam wymienić.
  • Helpful post
    arnoldziq
    Moderator of Programming
    wiater111 wrote:
    Co to jest ten: aliexpres?
    To takie chińskie allegro.
    Żeby tam robić (udane) zakupy, trzeba znać j.angielski i trochę poszperać. mają wszystko, praktycznie do każdego urządzenia, ale często sprzedają buble. No i transport trochę kosztuje i trochę trwa.
    wiater111 wrote:
    Co mam zrobić abym mógł obserwować swój wątek, jednocześnie biorąc udział w pojawiającej się dyskusji?
    Dziękuję za podpowiedzi.
    Podaję przykład:
    Nic kolega nie musi robić. Podany post, został usunięty przez użytkownika, który go napisał. Powiadomienie dotarło do kolegi, ale post jest już usunięty, dlatego nie pojawia się w wątku.
    wiater111
    Level 6  
    Dzięki za zainteresowanie i podpowiedzi. W czasie poznawania tego forum faktycznie sam mogłem skasować swój post. Jeszcze raz dzięki. :oops: