Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips 28GR9970/22B

jerzynaa 22 Cze 2005 21:53 1034 4
  • Poziom 10  
    Mam problem z G-110 w czasie pracy wszystko Ok napięcie=148V, natomiast po przejściu w tryb czuwania (StBy) napięcie spada tylko do wartości 60V a nie do 30V.
  • Poziom 21  
    jest to bardzo niewdzieczny tv do naprawy , warto wymienic KIT naprawczy dla tej przetwornicy zwroc uwage na pozystor musi byc orginalny lub rownolegle do nie orginalu dolacz opor 4.7 om sprawdz bc 817 dobry algorytm naprawy jest w SE
  • Poziom 10  
    Pozystor jest orginalny tranzystor sprawny, chyba będe musiał zainwestować w zestaw naprawczy.
  • Poziom 37  
    jerzynaa napisał:
    Mam problem z G-110 w czasie pracy wszystko Ok napięcie=148V, natomiast po przejściu w tryb czuwania (StBy) napięcie spada tylko do wartości 60V a nie do 30V.

Przetwornica sie wzbudza.Po orzejściu w stby sprawdź oscyloskopem na C klucza przetwornicy, będziesz miał" śmietnik" zamiast czystego przebiegu.

Spróbuj obnizyć napięcie zasilania do 150 V; jeżeli wszystko będzie oki, to wymień kondensator na optorze po stronie pierwotnej przetwornicy.Powinno pomóc, chociaż jest jest jeszcze wiele innych elementów, powodujących taki stan- ten podany jest "najpopularniejszy"
  • Poziom 10  
    Zestaw naprawczy wymieniony kondensator na optorze równierz w dalszym ciągu " śmietnik" na kluczu. Sory że nie odpowiadałem miałem problem z netem.