Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Laguna 2 - Gdzie znadę centralkę centralnego zamka

13 Mar 2016 08:02 1908 9
  • Poziom 5  
    Witam.
    Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie znajdę centralkę od zamka centralnego? jakieś zdjęcie lub dokładną informację gdzie się ona znajduje?

Jestem zielony w tych sprawach a pilnie muszę ją znaleźć.
  • Poziom 17  
    A poco ci centralka z czym masz problem?
  • Poziom 5  
    Mam problem z kartą (zamykanie/otwieranie drzwi) i ubiegając kolejne pytania karta była naprawiana wcześniej ale w taki sposób że taniec czego kolwiek grozi totalna katastrofą. Postanowiłem kupić na aero centralny i założyć do Reni i po to mi była informacja gdzie znajduje się centralka żeby ewentualnie od niej mieć gotowe kable do podłączenia.

Dodano po 1 [minuty]:

A to UCH to co to w ogóle jest? Jak już pisałem wcześniej jestem zielony w tych sprawach.
  • Poziom 17  
    UCH kolego to taki komputer odpowiadający za centralny kierunki wycieraczki i inne sprawy odnośnie sterowania urządzeniami w autku. Czy przycisk miedzy fotelami zamyka i otwiera dzwi?
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    Zamiast kombinować kup nowa kartę i zaprogramuj lub kup cały zestaw do odpalenia, można znaleźć za niewielkie pieniądze z dwoma kartami. Jaki masz silnik?
  • Poziom 11  
    W serwisie jest drogo, poszukaj kogoś kto to robi jakiś warsztat, jest dużo ogłoszeń naprawy karty i aktywowania.