Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy SIII, brak autoryzacji w wifi, utrata lub zablokowanie kont :(

ewa_anna 13 Mar 2016 18:34 621 1
  • #1 13 Mar 2016 18:34
    ewa_anna
    Poziom 2  

Witam Was!
    Swojego samsunga mam od 2 lat, wszystko działało bez zarzutów, sieć śmigała jak trzeba, konta wszystkie sprawne i z dostępem do nich (np. gmail, facebook czy youtube -oczywiście na telefonie) DO PRZEDWCZORAJ :-(
    Po przyjściu z pracy zauważyłam, że w telefonie znikła mi ikonka połączenia z wifi (ta antenka u góry) nie miałam już wtedy dostępu a po kliknięciu w opcje wifi miałam inf. że jestem zalogowana do sieci ale jest brak autoryzacji danych (czy coś takiego). OK. Zaczęłam szukać w necie i napotkałam inf, żeby zmienić nazwę sieci i hasło - NIEPOMOGŁO. Dalej żeby wpisać *#0011# - podążac za instrukcjami i zrestartować. OK zrobiłam tak - WIFI DALEJ BRAK. Udałam się w miasto żeby sprawdzić, czy w ogóle mogę się łączyć z innymi sieciami - MOGĘ. Szperałam w routerze, zmieniałam IP - cuda na kiju - statyczne/dynamiczne - NIC!
    Wersja androida 4.3 nie ściągała żadnych aktualizacji ostatnio ! Już opadły mi ręce i przywróciłam fabryczne ustawienia w telefonie i ..... utraciłam dostęp do wszystkich kont jakie miałam w telefonie (gmail, youtube, facebook zablokowany, na którym nie pamiętam jaką datę urodzin sobie wstawiłam) ....Także ten.....

POMOCY...co mogłabym zrobić żeby w ogóle mieć dostęp do internetu w domu.
    Nie mam już pomysłu na to co mogło być przyczyną tak nagłej utraty połączenia z siecią domową. W routerze nic nie było wcześniej zmieniane. Czy mógł to byc jakiś wirus?

0 1
  • #2 14 Mar 2016 20:58
    ewa_anna
    Poziom 2  

Dałam radę :D wgrałam nowy soft .... po jakims czasie znalazł sieć i łączy się normalnie :D mam nadzieję, że nie cieszę się zbyt wcześnie.. ;-)

0