Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gdzie ogladne polska TV za granicą onnline za free

14 Mar 2016 22:19 77889 18
  • Poziom 8  
    Witam jak w temacie mieszkam za granicą i chciał bym oglądać polska telewizję online za darmo czy jest taką możliwość? Jeśli tak to gdzie? Z góry przepraszam jeśli zły dział :/
  • Poziom 43  
    Gitner napisał:
    Sprawdź czy zadziała u Ciebie www.telewizjada.net, potem powalczymy dalej.

Bardzo fajna rzecz. U mnie działa ale na Mozillii Firefox. 80 programów po polsku. Polecam.
    Cytat:
    Użytkownicy komputerów stacjonarnych (destop) i przenośnych (laptop)
    Do prawidłowego odbioru zalecamy:
    Google Chrome 30+
    MS Edge (wszystkie)
    MS Internet Explorer 11+
    Safari 5.1+ (użytkownicy systemu OS X)
    Opera 9+
    Firefox 43+
    Puffin

Android 4.3+
    Google Chrome

OS X from 5+
    Safari

Windows 7+
    Internet Explorer
    Miscrosoft Edge
    Mozilla Firefox
    Google Chrome
    Opera
  • Poziom 8  
    Niestety nie działa :/ Dodam że mieszkam w Niemczech
  • Poziom 27  
    No to w takim razie wejdź na https://kodi.tv/download/ i ściagnij Kodi dla Windows czy tam jaki masz system, w załączniku tej wiadomości masz wtyczkę którą zainstalujesz wg poniższej instrukcji. Dodam, że Telewizjada przez Kodi działa we Francji więc u Ciebie też ruszy. Ważne, podczas instalacji musisz mieć na komputerze dostęp do internetu.

Po ściągnięciu instalacji programu uruchamiasz go i:

System > Settings > Appearance > International > Language – zmień na polski, w tym samym niżej układ klawiatury zmień z English qwerty na polish qwerty

System > Ustawienia > Wideo > Napisy > zmień preferowany język na polski, zmień pobieraj napisy na polski (odznaczaj wszędzie English, inaczej będzie zawsze więcej języków), niżej jest Domyślny serwis napisów serialowych, wejdź w to i wciśnij pobierz więcej, wybierz OpenSubtitles.org, niżej masz Domyślny serwis napisów filmowych, tu już nie klikasz pobierz tylko od razu wybierasz zainstalowany OpenSubtitles.org.

W załączniku dodałem plik i musisz go skopiować bezpośrednio na dysk C lub D. Odpalasz program Kodi i dalej:

System > Ustawienia > Dodatki > Zainstaluj z pliku zip > Dysk C lub jaki tam masz > plugin.video.polishtv.live-0.23.3.zip

Nastąpi instalacja (na ekranie będzie widać w rogu górnym , a potem w dolnym potwierdzenie zakończenia), po niej wybierasz: Zainstaluj z repozytorium > prawdopodobnie plugin.video.polishtv.xxx (ja robiłem z innego i dalej lecę aktualizacje, ale za dużo by pisać więc masz z innego repo> wtyczki wideo > Telewizja polska > w otwartym oknie klikasz zainstaluj, jak się skończy instalacja klikasz: Uruchom > Telewizja (lub inne niżej, co tam chcesz) > Telewizjada > i tu masz najlepiej działającą TV w Kodi

W serialach i filmach masz też Iplę iplex, tvn player, vod tv, Zalukaj (polska darmowa wypożyczalnia filmów) i wiele innych, w kulturze i rozrywce masz wiadomo co, kabarety itp.

Teraz zainstalujemy wtyczkę z anglojęzyczną darmową wypożyczalnią filmów (te są z napisami):

System > Menedżer plików > Dodaj źródło > usuń <Brak> i wpisz: http://fusion.tvaddons.ag niżej wpisz Fusion i klikasz OK

Potem

System > Ustawienia > Dodatki > Zainstaluj z pliku zip > Fusion > xbmc-repos > English i tu znajdź: repository.lambda-1.1.0.zip i po instalacji klikasz wyżej: Zainstaluj z repozytorium > lambda add-ons repository > Wtyczki wideo > Genezis > i w oknie klikasz Zainstaluj, a potem: Uruchom > Movies > i tu wybierasz, ja najczęściej Year i tu masz filmy wg roczników produkcji.

W/w instrukcję pisałem już jakiś czas temu, ale powinna być w miarę aktualna, jak sobie nie poradzisz to na YT wpisz "techmaniac hd kodi" i oglądaj od 1 odcinka, tyle, ze to też już w części nieaktualne bo część repo przestała działać. Trzeba śledzić na bieżąco "świat Kodi".
  • Poziom 38  
    Znajomi w Anglii i Niemczech oglądają telewizjada.net więc działa za granicą.

KODI też działa ale trzeba zapłacić miesięczny abonament.
  • Poziom 41  
    adimen35 napisał:
    Niestety nie działa :/ Dodam że mieszkam w Niemczech

Na jakim urządzeniu ta strona (telewizjada) była testowana?
    Telewizor? Komputer?
  • Poziom 27  
    AxelNext napisał:
    Znajomi w Anglii i Niemczech oglądają telewizjada.net więc działa za granicą. KODI też działa ale trzeba zapłacić miesięczny abonament.

Nic się w Kodi za Telewizjadę nie płaci. Płatna jest WeebTV i GoldVOD, ale tu nikt nikomu nie karze z płatnych korzystać. Adimen może coś masz nie tak z przeglądarką, jakiej używasz i jaki masz komunikat? Jakiś błąd?
  • Poziom 2  
    Hej, poszlam zgodnie z instrukcja, jaka dal Gitner, ale mi pokazalo, ze ten plugin jest nieaktualny... Co teraz...? Z gory dzieki za podpowiedz...
  • Poziom 43  
    urban.kaska napisał:
    ten plugin jest nieaktualny... Co teraz...?

A gdzie podstawowe info na czym chcesz to uruchomić?
  • Poziom 2  
    Hej, na laptopie, windows 10, lenovo :)
  • Poziom 43  
    urban.kaska napisał:
    windows 10

Jaka przeglądarka?
    No i jaka oferta i u kogo?
  • Poziom 2  
    Chrome, u nikogo :) Probuje zainstalowac Kodi - ta (podobno) - bezplatna TV...
  • Poziom 43  
    Albo przeglądarka albo program.
    Na czym konkretnie jest problem, na przeglądarce czy w tym programie?
    KODI jest tylko aplikacją, za pomocą której możesz coś obejrzeć (i należy tam z tego co pamiętam wprowadzić dane strumienia z którego chcemy korzystać - proszę nie pytać mnie jak to zrobić, nie korzystam z tego).
  • Poziom 2  
    Niestety, nie mam pojecia, gdzie moze byc blad... :( Ktos tutaj w tym dziale instruowal, jak nalezy dobrze zainstalowac kodi i ogladac z jej pomoca polskie programy (mieszkam chwilowo w Niemczech). Niestety, jeden z poczatkowych krokow jest dla mnie nie do przejscia, poniewaz komputer nie rozpoznaje pliku, ktory ten ktos dolaczyl do wiadomosci i polecil go w pewnym momencie zgrac i zainstalowac... :(
  • Poziom 9  
    Najlepszy jak dotad dostep do polskich kanalow. Ponad 100 polskich kanalow w HD. Cena dostepu $20 CAD za miesiac.
    Znalazlem ich tutaj:
    www.polishtvcanada.blogspot.com

Oferuja dostep bez dodatkowych urzadzen jesli posiadacie nowy Samsung lub LG
  • Poziom 16  
    Witam,

Nie chcę zakładać nowego tematu, również potrzebuje takie urządzenie dla mojej drugiej połówki na jej śmieszne seriale :), (TVP,TVN, Polsat). Czy jest urządzenie, które mogę podłączyć do internetu i oglądać na TV polskie seriale?, może to być legalne płatne rozwiązanie. Będzie na Islandii albo Norwegii.