Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Atego 815 - Nie odpala po postoju

15 Mar 2016 14:45 1035 8
  • Poziom 10  
    Witam, mam taki problem Moj Atego przestal odpalac po 9 dniowym postoju. Rozrusznik kreci, probowalm na plaku i nic. Na wtryskach jest paliwo. Rozrusznik kreci dobrze, baterie ok, immo tez ok, bledow nie pokazuje. Silnik om904 wczesniej nie bylo z nim problemu. Z gory dziekuje za pomoc
  • Specjalista - Samochody Ciężarowe
    Jak na plaku nie chodzi to brakuje mu kompresji. Jak chodzi jedynie na plaku a po skonczeniu plakowania gasnie to pasowalo by podłączyć pod komputer i sprawdzić czy MR widzi obroty wału.
  • Poziom 38  
    Jak rozumieć, że jest paliwo na wtryskach, jest to prawdziwe ciśnienie, aż targa rurkami?? sądzę, że paliwo cofa się do zbiornika.
  • Poziom 10  
    Na plaku chodzi dopoki psikam, cisnienie jest ok bo jak popuszczam przewod przy wtrysku to tryska ropa na wszystkie strony. Zastanawiam sie czy to wlasnie nie jest usterka kasety na silniku. Ale czy mozliwe jest zeby pojawila sie usterka elektroniki kiedy samochod stal? Ja tez raczej obstawialem cofniete paliwo, ale po odpowietrzeniu na wtryskach i uruchomieniu na plaku powinien chodziaz zagadac.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 31  
    chucky5 napisał:
    Ale czy mozliwe jest zeby pojawila sie usterka elektroniki kiedy samochod stal?
    Mi kiedyś po 45 minutach pauzy już nie odpalił.Winna okazała się kaseta,zimne luty.
  • Poziom 10  
    Palilem na prostowniku ze wspomaganiem rozruchu. Podjechaj dzisiaj gosc i komputerem i wyszlo blad szyny can i blad immo. Zdemontowalen kasete i odalem do sprawdzenia, facet od kompa twierdzi ze to normalne w 904om. Moze faktycznie zimne luty
  • Specjalista - Samochody Ciężarowe
    Jak odpalałeś na wspomagaczu rozruchu to usmażyłeś kasetę.
  • Użytkownik usunął konto