Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

hp designjet 430 - HP DesignJet 430 - białe pasy po zainstalowaniu cartridge

STEFANTELEFAN1 15 Mar 2016 20:53 744 4
    STEFANTELEFAN1
    Level 7  
    Witam . HP DesingJet 430 - białe pasy przy drukowaniu pojawiły się ponownie. Zainstalowałem nowy cartridge. Podczas wydruku trzeciego (testowego-media source+). Pierwsze dwa ekstra załączam jeden. Ten zameczek też super wyszedł, ponowny wydruk zamka trochę gorszy, pojawiły się również białe paseczki. :cry: Czy może to być wina tego wałka, czy czegoś tam, może on za bardzo się obraca przy drukowaniu i zostawia pustą linię? nie wiem tak kombinuje, co Panowie sądzicie o tym? Widzę że te linie się na teście rozeszły.
    User removed account
    User removed account  
    STEFANTELEFAN1
    Level 7  
    tak zamiennik plama nie pochodzi z drukarki byla juz na kartce, nie miałem pod ręką żadnej innej ale to sucha plama.

Dodano po 6 [minuty]:

A jak wyczyścić te zbieraki? to by się zgadzało bo po włożeniu cartridge pierwszy wydruk jak widać ok, może gdy wróciła karetka do stacji zabrudziła się? co ja mam począć
    User removed account
    User removed account  
    STEFANTELEFAN1
    Level 7  
    Witam
    Wyczyściłem zbierak gumowy patyczkiem i to gumowe gniazdo na głowicę. Zalegał w tych miejscach tusz, choć nie na samej koronie tylko u podstawy zbieraka. Wydrukowałem rysunek techniczny i wygląda idealnie, linie nie są przerywane, zachowują ciągłość w płaszczyźnie prostopadłej do osi pracy głowicy, jak również równoległej. Spróbuję wykonać test, ale obawiam się że na teście będzie błąd. Jak zrobię to wrzucę.

Dodano po 1 [minuty]:

Swoją drogą, myślałem że tej karetki nie przesunę z miejsca postoju, ale udało się.