Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG IPS237 23\\ - Na połowie monitora złe wyswietlanie + znak wodny za obrazem

Krzycho1989 15 Mar 2016 21:21 1065 0
  • #1 15 Mar 2016 21:21
    Krzycho1989
    Poziom 7  

Witam.
    Od pewnego czasu mam problem z monitorem, a mianowicie:
    Na lewej stronie ekranu wyświetlany jest tak jakby co drugi pixel, prawa strona jest ok. Nie jest to jednak przeskok prawa/lewa strona ekranu tylko jest to wada narastająca od lewej do prawej. Całkiem z lewej strony jest najgorzej, im bliżej środka ekranu efekt złego wyświetlania znika, tak że cała strona prawa jest ok.
    Dodatkowo z lewej strony w taki sam narastający sposób jak opisana wyżej wada, podczas wyświetlania ciemnych kolorów (np. gdy włączam komputer) wyświetla się tak jakby w tle część obrazu który kiedyś w przeszłości wyświetlałem na tym monitorze (trochę Excela, trochę strony internetowej, te obrazy się na siebie nakładają).
    Na pewno jest to wada monitora bo pod innym komputerem sprawdzałem i jest ten sam efekt.
    Macie jakieś pomysły co może być wadliwe, lub jak to naprawić?
    Poniżej schemat wady, i zdjęcia monitora w czasie pracy.
    LG IPS237 23\\ - Na połowie monitora złe wyswietlanie + znak wodny za obrazem LG IPS237 23\\ - Na połowie monitora złe wyswietlanie + znak wodny za obrazem LG IPS237 23\\ - Na połowie monitora złe wyswietlanie + znak wodny za obrazem LG IPS237 23\\ - Na połowie monitora złe wyswietlanie + znak wodny za obrazem

0 0