Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Brak kanałów zakodowanych/płatnych

gr3g1980 16 Mar 2016 10:38 1992 4
    gr3g1980
    Level 8  
    Witam,

Mam dekoder ferguson ariva 202e tv na karte nc+ i problem z odbiorem kanałów zakodowanych/płatnych (pozostają zablokowane) tj. tvp 1 HD, tvp 2 HD, tvn, tvp 1, tvp 2, ttv itp.
    Kanały nie kodowane odbieram bardzo dobrze tj. tvp info, polonia 4funtv itp.
    Antenę mam ustawioną na hot bird 13e siła sygnału 82% jakość 71%
    Nie wiem co jeszcze moge zrobić bo kombinuje jak koń pod góre i nic...
    Przywracałem ustawienia fabryczne i nic nie dało. Dzwoniłem do nc+ resetowane były uprawnienia na karte, kupiłem też od kolegi nową karte. Aktywowałem ją w nc+ i nic nie działa... Zostaje kupno nowego dekodera. Albo rozkręcanie dekodera żeby przeczyścić styki do karty... Czy to możliwe że dekoder się tak popsuł że nie odbiera płatnych kanałów??
    Jak wchodzę w menu/karta CA są tam dane o karcie itp tak jakby karta była ok.
    Prosze o jakieś propozycje, za wszelką pomoc będę wdzięczny...

Dodam jeszcze że dekoder kupiłem w 2010 korzystałem przez pół roku potem sprzęt leżał nieużywany i tydzień temu został ponownie użyty. Oczywiście dzwoniłem do NC+ w celu sprawdzenia czy karta jest aktywna i opłacona, powiedzieli że karta tv jest gotowa do odbioru wszystkich płatnych kanałów, przelew wpłynął i wszytko powinno być OK.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    KIEROWCA_VW
    Level 35  
    Jaka dokładnie to jest karta?
    Jakie oprogramowanie w dekoderze?
    User removed account
    User removed account  
    gr3g1980
    Level 8  
    Na nowej karcie nc+ dzialaja juz kanaly kodowane.
    Mam wiekszosc kanalow kodowanych. Dlugo sie aktywowala
  • Helpful post
    User removed account
    User removed account