Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BEKO HDMC 32400 TX pł. cerami - Grzanie przycisków, obudowy wokół pola grzewczeg

tomaszeknce 16 Mar 2016 12:12 540 1
  • #1 16 Mar 2016 12:12
    tomaszeknce
    Poziom 12  

Witam,
    Mam problem a mianowice zakupiłem powyższą płytę grzewczą i po około 1 h użytkowania dolnego pola grzewczego na początku na mocy 9 następnie 7 przyciski są tak gorące że trudno cokolwiek zmienić w ustawianiach dodatkowo wokół tego pola również wszystko jest gorące łącznie z 1/3 palnik górnego oraz ramką. Płyta posiadała zarobiony kabel do sieci ja zamontowałem ją w blacie kuchennym o wysokości 40 mm dodatkowo od dołu nie ma żadnych elementów które mogły by powodować problemy z wentylacją. Blat się nie nagrzewa.
    Zgłoszona reklamacja moje pytanie czy to jest norma w tego typu sprzęcie ponieważ chce być przygotowany na rozmowę z serwisantem aby potem się nie okazało że tak ma być i będę musiał mu zapłacić za wizytę. Zakładam że przy użytkowaniu na pełnej mocy więcej niż godzina przyciski oraz obudowa rozgrzeje się jeszcze mocniej.

0 1
  • #2 22 Mar 2016 11:07
    tomaszeknce
    Poziom 12  

Rozmawiałem z serwisem podobno ten sprzęt tak ma że nagrzewa się wszytko wokół a że ja mam poniżej przyciski to one są gorące, a ma ktoś może podobny sprzęt i mógł by się wypowiedzieć jak to wygląda u niego.

0