Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nie mogę podłączyć radia samochodowego sony crx-gt20 do matiza!

16 Mar 2016 13:52 975 8
  • Poziom 6  
    witam.
    naczytalem sie roznosci na forach ale dalej big problem....
    chcialbym podłaczyc radio sony crx-gt20 ( tak wyglada złącze:nie mogę podłączyć radia samochodowego sony crx-gt20 do matiza! )
    do fabrycznej instalacji w deawoo matiz.
    zakupilem dwie przejsciówki: 1.z kostki fabrycznej matiza do kostki iso. 2. z kostki iso do kostki sony (wejscie do radia).
    po podłączeniu radio (wyswietlacz) nie działa, nie ma dzwieku, natomiast działa cd( tzn. można wsunac i wysunąc plyte).
    Sprawdzałem radio w innym samochodzie i działa bez zarzutu, nawet na moich przejsciówkach.
    co moze powodowac takie dziwne objawy??
  • Poziom 6  
    nie. sprawdzam na wyjsciu z kostki zarowka. przy WYLĄCZONYM I WLACZNYM ZAPLONIE żarówka zaświeca się tylko w momencie połączenia masy *czarny kabelek) z 21v (zoly).
    natomiast zarowka nie swieci w momencie zetkniecia masy *czarny) z 12v stacyjkowym (czerowny) przy włączonej stacyjce.
    tu bedzie lezal problem (nalezy podłaczyc plus stacyjkowy)??
  • Poziom 6  
    ilosc kabli sie zgadza. przy wylaczonym zaplonie (bez kluczyka), na tescie z zarowka zapala mi sie tylko w momencie polączenia zoltego - 12V stale i czarnego - masa. (czyli prawidlowo jak sadze)
    natomiast przy wlączonym zaplonie/silniku pali się tak samo. (czerowny - stacyjkowy plus w ogole nie reaguje.)
    i problem w tym ze ani na zapalonym silniku ani na wylaczonym radio się nie włącza (działa tylko CD - tzn mozna wkaldac i wyciagac plyty - nic wiecej), wyswietlacz nei reaguje. dodam ze w innym samochodzie radio dziala bez zarzutu...
  • Poziom 6  
    Bezpieczniki sa ok.•
  • Poziom 6  
    pomoglo.rozdzielilem przewód zasilania 12v od strony instalacji samochodu (kabelek Żółty) na dwa przewody--> zasilanie 12v(dalej zółty) oraz plus po stacyjce (czerowny). działa !
    teraz musze sie zabrac za glosniki bo jedna strona nie działa. dzieki potrek za pomoc!