Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Momo7w - Klawiatura ekranowa nie wysuwa się automatycznie

Macbak 16 Mar 2016 20:01 669 0
  • #1 16 Mar 2016 20:01
    Macbak
    Poziom 10  

Witam
    Mam tablet Momo7w z Windows 10 i wszystko chodziło dość sprawnie do wczoraj, kiedy to przestała się wysuwać klawiatura po kliknięciu w pole do wprowadzania tekstu. Wcześniej wszystko działało dobrze tzn. po kliknięciu w pasek przeglądarki, pasek wyszukiwania google, pole chatu skype-a czy inne dowolne pole wyszukiwania klawiatura wysuwała się automatycznie. Teraz trzeba ręcznie wysuwać w trybie desktopowym klikając ikonkę na pasku obok zegara, a w trybie tabletowym nawet nie wiem jak to wysunąć.

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Z tego co widzę to ludzie mają dość często z tym problem i to na różnych systemach, ale nigdzie nie ma konkretnej odpowiedzi. Raczej zamiast powiedzieć kliknij tutaj, tu i tu, a potem zaptaszkuj to i to i będzie działać, to ludzie odpowiadają:
    - a może wyłącz tablet i włącz,
    - a może zresetuj go,
    - a może zrób przywracanie systemu
    - itd, itp

Wiem, że tak można i robiłem to i nie działa, a punktu przywracania niestety nie mam i średnio mi się uśmiecha instalowanie wszystkiego od nowa.

Może jednak ktoś konkretnie wie co mogło być przyczyną, że tak się stało i wie jak to naprawić. Jeśli tak to proszę o podpowiedź, będę bardzo wdzięczny.

0 0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo