Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Momo7w - Klawiatura ekranowa nie wysuwa się automatycznie

Macbak 16 Mar 2016 20:01 783 0
 • #1 16 Mar 2016 20:01
  Macbak
  Poziom 10  

  Witam
  Mam tablet Momo7w z Windows 10 i wszystko chodziło dość sprawnie do wczoraj, kiedy to przestała się wysuwać klawiatura po kliknięciu w pole do wprowadzania tekstu. Wcześniej wszystko działało dobrze tzn. po kliknięciu w pasek przeglądarki, pasek wyszukiwania google, pole chatu skype-a czy inne dowolne pole wyszukiwania klawiatura wysuwała się automatycznie. Teraz trzeba ręcznie wysuwać w trybie desktopowym klikając ikonkę na pasku obok zegara, a w trybie tabletowym nawet nie wiem jak to wysunąć.

  Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Z tego co widzę to ludzie mają dość często z tym problem i to na różnych systemach, ale nigdzie nie ma konkretnej odpowiedzi. Raczej zamiast powiedzieć kliknij tutaj, tu i tu, a potem zaptaszkuj to i to i będzie działać, to ludzie odpowiadają:
  - a może wyłącz tablet i włącz,
  - a może zresetuj go,
  - a może zrób przywracanie systemu
  - itd, itp

  Wiem, że tak można i robiłem to i nie działa, a punktu przywracania niestety nie mam i średnio mi się uśmiecha instalowanie wszystkiego od nowa.

  Może jednak ktoś konkretnie wie co mogło być przyczyną, że tak się stało i wie jak to naprawić. Jeśli tak to proszę o podpowiedź, będę bardzo wdzięczny.

  0 0