Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi a4 b5 brak prawego tylnego światła

16 Mar 2016 21:53 2187 7
  • Poziom 3  
    hej tak wiem pytanie było lecz odpowiedzi nie znalazłem :/ a mianowicie mam audi a4 b5 95r sedan i nie działają mi prawe tylne swiatła ani postojówki ani kierunek hamulec no nic kompletnie :/ reszta dzaiła przód i lewy tył git :D co sie stało ?
  • Poziom 5  
    Może to jest dziwne pytanie, ale może to jest wina żarówek, sprawdziłeś ???
  • Poziom 39  
    To ja Ci odpowiem, coś się popsuło. Takie pytania zaczynają być strasznie wkurzające, zero informacji czy co kol wiek sprawdzono, czy zrobiono jakieś pomiary, czy sprawdzono żarówki albo czy może kostka z lampy się nie wysunęła. Tu nie ma jasnowidzów i cudotwórców.
    Moderatora przepraszam za ten post ale już nie wytrzymuje jak czytam pytania w stylu "żarówka mi nie świeci co się popsuło"
  • Poziom 5  
    Jeśli to nie pomoże to sprawdź miernikiem czy jest przejście z bezpieczników na lampę
  • Poziom 3  
    Żarówki sprawdzone. Słuchajcie, gdy przerzucam światła, całą płytę na lewa stronę to nie działają... Ale tez jak podłączam lewe pod prawa kostkę tez nie działają... Ale lewe przy lewej kostce działają
    Oczywiście tylne
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    Jeśli była by to wina bezpieczników nie miał by także z przodu.
    Miernik do ręki i pomiary wszystkich przewodów względem masy przy włączonych wszystkich światłach nie działającej lampy, sprawdzić dokładnie złącze lampy od strony instalacji, sprawdzić lampę wizualnie i na stole.
  • Poziom 3  
    A czy moglo dojsc do zwarcia bo mialem wybita lampe a deszcz snieg i moglo napadac
  • Poziom 39  
    A zamiast pytać bez sensu zrobisz te pomiary i będzie wszystko wiadomo ? Jeśli nie masz czym czy nie potrafisz oddaj auto do elektryka bo nie naprawisz samemu.
    Pisałem podstawa to pomiary ewentualnie sprawdzenie jakąś kontrolką ok 21W czy są zasilania na pinach lampy względem masy.