Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lampa zewnętrzna z mokrofalowym czujnikiem ruchu.

Mirao 16 Mar 2016 22:13 1521 4
  • #1 16 Mar 2016 22:13
    Mirao
    Poziom 6  

Kupiłem sobie plafon, który został powieszony nad wejściem do budynku. Z racji tego, iż jest on wyposażony w czujnik mikrofalowy czujnik ruchu zapłaciłem za niego 200zł. Wszystko spoko. Jest ładny, ledy dają ładne światło, ale nie działa czujnik ruchu - mikrofalowy dodam.
    Z urządzenia wychodzą 2 kabelki + i - , które należy połączyć z kablami w domu. banał. Nic więcej się nie podłącza, no ale czujnik nie działa.
    Gdzieś wyczytałem, ze on ma zasięg do 5m i przechodzi przez ściany, szyby, drzwi itp.
    Czy możecie mi pomóc w podłączeniu tak, aby działało?

To jest dokładnie taki plafon
    Plafon z czujnikiem ruchu 24W LED MARS 303578 ciepła barwa światła POLUX/SANICO

0 4
  • #3 16 Mar 2016 23:06
    Mirao
    Poziom 6  

Ale tam nie ma potencjometrów.
    Nawet w instrukcji jest napisane, że po około 1min powinno się wyłączyć. No ale ok - zaraz rozkręcę lampę.

0
  • #4 17 Mar 2016 22:14
    Mirao
    Poziom 6  

Rozkręciłem dzisiaj lampę chyba po całości :)
    Jak widać, a właściwie nie widać nie ma tam nic do regulowania.
    Chyba jutro skontaktuję się z producentem.
    Lampa zewnętrzna z mokrofalowym czujnikiem ruchu. Lampa zewnętrzna z mokrofalowym czujnikiem ruchu. Lampa zewnętrzna z mokrofalowym czujnikiem ruchu. Lampa zewnętrzna z mokrofalowym czujnikiem ruchu. Lampa zewnętrzna z mokrofalowym czujnikiem ruchu. Lampa zewnętrzna z mokrofalowym czujnikiem ruchu. Lampa zewnętrzna z mokrofalowym czujnikiem ruchu.

0
  • #5 28 Maj 2016 08:25
    olejopalacz2
    Poziom 23  

I oddałeś tą lampe na reklamacje czy sam naprawiłeś?

2