Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Passat b5 podłączenie ledów gdzie jest [+15] w komorze?

maciekchn 17 Mar 2016 16:59 1068 10
    maciekchn
    Level 21  
    Witam podłączam światła DRL z przodu z automatem, szukam + po zapłonie w komorze silnik , nie mogę trafić czy ktoś poprowadzi mnie ? bo masakra chyba wszystkie kostki z wierzchu sprawdziłem na żadnej nie ma ... Passat b5 1,9 tdi 115km , nie chce pchać kabli do kabiny proszę o rady.
    piotrekwoj1
    Level 40  
    Jaki to dokładnie silnik, pompowtryski czy zwykła pompa z zaworem.
    złowrogi_boncur
    Level 27  
    Zdejmij sobie osłonę sterownika silnika na podszybiu 5 śrubek, tam masz kostki różne i napewno znajdziesz tam fajny prąd.
    maciekchn
    Level 21  
    115km to pompo wtryski . Odkręcę ta obudowę może uda sie kablem przejść do kabiny....
    ladamaniac
    Level 39  
    Zasilanie przepływomierza, zasilanie elektrozaworów turbo, egr, klapy gaszącej. Znika kilkadziesiąt sekund po zgaszeniu auta, więc jeszcze follow home będzie.
    maciekchn
    Level 21  
    A nie zakłuć pracy komputera?
    Bambek
    Level 15  
    Nie wiem jaki masz ten automat. Ja ostatnio montowałem u siebie ledy do jazdy dziennej philips daylight z automatem i miałem z automatu wychodzące dwa przewody + i - podłączyłem bezpośrednio do klem akumulatora a trzeci do plusa w postojówce. Automat wykrywa wzrost napięcia w instalacji i odpala światła dzienne. Wyłączasz silnik i ledy gasną po ok 3-5 sek. Trochę śmieszna sprawa jest tylko jak podłączam prostownik bo wtedy odpalają się ledy i muszę wypinać wtyczkę z automatu sterującego.
    W tym przypadku plus po stacyjce jest lepszym rozwiązaniem.
    maciekchn
    Level 21  
    kodu nie znam dokładnie .bo nie mam naklejki w bagażniku , 1,9 tdi 115km 2000r przedliftowy
    jawiczka
    Level 28  
    115 na pompowtryskach z roku1999-2000 to raczej AJM
    andrzej20001
    Level 43  
    Bambek wrote:
    ledy do jazdy dziennej philips daylight z automatem

I polecam też Magneti Marelli DRL.
    Wpinasz tylko
    aku i postojowe.