Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pasek zadań i błąd "Tej kompozycji nie można zastosować względem pulpitu

MasterOfGacus 30 Mar 2016 21:12 4524 36
  • #31 30 Mar 2016 21:12
    MasterOfGacus
    Poziom 6  

Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?

• #32 31 Mar 2016 15:53
    Hackmsr
    Poziom 22  

Oczywiście. Wystarczy wykonać wszystko to co napisałem wyżej, oraz inni koledzy, z pominięciem odsetka już wykonanych. Czytaj wszystko.

• #33 01 Kwi 2016 13:49
    MasterOfGacus
    Poziom 6  

ale zrobilem juz wszystko i na prawdę nic nie działa, a jak już mówiłem płytki nie mam

• #35 02 Kwi 2016 01:05
    MasterOfGacus
    Poziom 6  

na ktore pytanie nie uzyskales odpowiedzi???

• #36 02 Kwi 2016 18:43
    Hackmsr
    Poziom 22  

Wyłącz na czas zmiany kompozycji tego anrywirusa. Jeśli to możliwe, to odinstaluj ten program od Hamachi. Spróbuj uruchomić komputer w trybie "Ostatnia znana dobra konfiguracja.". Zwracam honor, nie wykonałeś tylko 1 lub 2 instrukcji.

• #37 12 Lip 2018 18:42
    ber
    Poziom 14  

Ponieważ w tej dyskusji nie padła ostateczna odpowiedź napiszę jak sobie poradziłem. Znajomy miał ten sam problem w Windows 10 i zrobił większość rzeczy tu napisanych i nic nie pomogło. Rozwiązanie okazało się być banalne.

Wystarczyło wybrać Ustawienia -> Personalizacja -> Kompozycje -> Zastosuj kompozycję i wybrać jedną z dostępnych kompozycji.

(można też w wybrać Ułatwienia dostępu -> Duży kontrast -> Powiązane Ustawieni (Ustawienia kompozycji))

Wybranie jednej z dostępnych kompozycji rozwiązuje problem (ewentualnie można wyłączyć antywirusa jeśli by coś blokował).