Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

windows 8 - Zła rozdzielczość

18 Mar 2016 09:06 657 8
  • Poziom 5  
    Witam. Chciałem zmienić rozdzielczość ekranu i wybrałem przez przypadek złą. Wyświetlił mi się koomunikat. Cannot display this video mode, change computer display input to 1920x1080@60hz. Nic mi mogłm zrobić więc go wyłączyłem (komputer) Gdy uruchamiam ponownie i gdy załaduje mi się system jest ten problem. Mam windows 8.1. Wiecie moze jak to naprawić?

Ps: pisane z telefonu
  • Poziom 5  
    Już tamto czytałem ale nawalam w ten klawisz f8 jak walony i nic.

Mam dwie karty graficzne.

Miałem monitor podłączony do pierwszej kardy graficznej, która jest lepsza, bo stworzona pod gry.

Wpadłem na pomysł by monitor podłączyć pod drugą kartę graficzną i wszystko działa, zmieniłem rozdzielczość, ale okazało się, że tylko na tą drugą kartę graficzną a pierwsza nadał ma ten błąd. Mam pytanie, czy da radę zmienić ustawienia tej pierwszej karty graficznej, za pomocą drugiej
  • Poziom 10  
    a w menadżer urządzeń widać dwie karty graficzne?
    A weź z ciekawości zrób aktualizacje z 8 na 8.1
  • Poziom 5  
    Są 2 karty graficzne:
    1. Intel(R) HD Graphics 4600 (Ta słaba)
    2. NVIDIA GeForce GTX 750 Ti (Dobra, występuje ten błąd)

Posiadam aktualnie windows 8.1
  • Poziom 5  
    Ale co mi to da? Ja chce się przełączyć tylko na tamtą kartę graficzna. Dobrze by było gdybym mógł zmienić ustawienia rozdzielczości bez przełączenia się na tamtą kartę graficzną.

Czytałem, że tryb awaryjny pomoże, ale gdy odpalam komputer to ciągle wciskam F8 i nic się nie wyświetla.

A gdybym zaktualizował lub przewrócił sterowniki to by zmieniły się ustawienia graficzne w tym rozdzielczość?
  • Poziom 10  
    Może za szybko po włączeniu PC wciskasz F8.
  • Poziom 5  
    ale ładuje mi się windows i po załadowaniu od razu się pojawia, wciskam klawisz od początku uruchomienia aż do czasu, kiedy się wyświetli ten problem

Dodano po 29 [minuty]:

Dobra uruchomiłem w trybie awaryjnym i co dalej ? Po prostu zmieniam rozdzielczość?