Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hyundai Getz 1.3 - Kierunkowskazy/zegar

18 Mar 2016 22:30 918 2
  • Poziom 11  
    Witam po założeniu centralki i siłowników do mojego w/w auta na następny dzień pojawił się nieprzyjemny problem. Mianowicie zegar nie trzyma godziny i co odpalenie resetuje się do godziny 1:00, migacze migają dwa razy szybciej niż powinny i przy tym dochodzi niepokojący dźwięk z bagażnika coś jakby chodzący siłownik. Jednak że żadnego siłownika nie montowałem w bagażniku (dźwięk nie dochodzi z klapy).

Stara centralka która istniała miała przewody poprowadzone do drzwi kierowcy lecz siłownika nie było wiec wisiały sobie centralka miała wyjście na sterowanie migaczami lewa i prawa strona zabezpieczone diodami prostowniczymi.
    jako ze pilota nie było do auta postanowiłem stara wyciąć przewody istniejące wykorzystać na nowa centralkę wpiąć się i gotowe
    został tylko przewód od sygnalizacji migaczami ale on zostanie podłączony do sterownika od pilota.
    Czy koledzy z forum mieli podobną sytuacje ?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 11  
    Elementem wydającym niepokojący dzwięk jest moduł do haka jak dobrze myśle nazywa sie Jaeger af modul 12v 52400006

Dodano po 15 [minuty]:

Temat do zamknięcia przepalony bezpiecznik jedyny w żółtym zabezpieczeniu przed wyjęciem.