Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Audi A3 97r wariue elektronika

Uchowsky 19 Mar 2016 08:31 501 2
    Uchowsky
    Level 8  
    Witam, sprawa jest ttaka ze od niedawna posiadam A3 z 97 roku 1.8 bez turba, problem mam taki ze od poczatku nie dzialala mi centralka z pilota, z kluczyka moglem tylko zamknac wszystkie drzwi lecz siedzac w srodku i przyciskajac przycisk na drzwiach centralka zamykala i otwierala wszystkie drzwi, nie bylo tez swiatla wstecznego sprawdzilem czujnik na skrzyni zarowki bezpiecznik wszystko bylo ok, pomyslalem ze posprawdzam wszystkie bezpieczniki o kolei wyciagajac kazdy jeden od wstecznego byl dobry ale cos mnie tknelo i zalozylem inny zaczely swiecil ale tylko przez jeen dzien, teraz przestay mi dzialac tez elektryczne szyby i swiatlo w srodku przy otwieraniu drzwi lub po wyciagnieciu klucyka... o co tu moze chodzic wzystkie bezpieczniki sa dobre dodam jeszcze ze centralka czasem dzala ale za chwile przesaje tak samo jak swiatlo, cy to moga byc zasniedzile styki bezpiecnikow? Pozdrawiam
    jawiczka
    Level 27  
    Mogą być zaśniedziałe bezpieczniki, skorodowane masy lub zasilania, dużo możliwości, ale sprawdź czy nie jest skorodowana elektronika od pompki centralnego zamka, bo z tego co wiem to tam jest pneumatyczny centralny zamek, a wtedy za szyby, za zamek, za pilota, za lusterka, za siedzenia, odpowiada moduł połączony z pompką centralnego zamka.
    wopik6
    Level 14  
    Sprawdź wiązkę przy tunelu środkowym bo pewnie jest tam jakaś masakra.