Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Microsoft Lumia 535 RM-1089 Nie działają wiadomości, kontakty

szymon189 19 Mar 2016 10:33 1317 6
    szymon189
    Level 24  
    Posiadam telefon Microsoft niestety nie mogę wejść w Wiadomości, Kontakty itp. Zależy mi na zachowaniu kopii smsów i kontaktów. Po kliknięciu w wiadomości nic sie nie dziej.
    dxxx

Level 24  
    Prawdopodobnie się soft wysypał, tylko zmiana po kablu na nowe firmware.

Niestety dane polecą. Najpierw sprawdź na koncie Outlook przez np. przeglądarkę internetową czy nie masz zsynchronizowanej kopii kontaktów i wiadomości.

Można spróbować jeszcze (ale nie sądzę, żeby się coś udało) - odpalić inną, czystą Lumię i spróbować pobrać dane z tamtej przez BT.
    szymon189
    Level 24  
    Po podłączeniu do komputera widzi Windows Phona 1,83 wolnych z 7,28 GB, ale po wejsciu w katalog jest on pusty
    dxxx

Level 24  
    Nie ma żadnego programu do przeglądania kontaktów czy wiadomości. Jedyne szansa, że masz zsynchronizowane dane. Wtedy logujesz się na konto do usługi live:

https://login.live.com/

Podajesz login i hasło do konta, które stworzyłeś na początku przy uruchamianiu Lumii i tam może znajdziesz jakieś informacje z telefonu.
    szymon189
    Level 24  
    Da radę jakoś zresetować tą Lumię? Dane, które są na telefonie mogą już zostać skasowane, tylko zależy mi na odzyskaniu sprawności Lumii
  • Helpful post
    dxxx

Level 24  
    1. wyłącz telefon
    2. Naciśnij krótko Power Button i po chwili VOL down naciśnij i trzymaj
    3. VOL down trzymaj aż pojawi się wielki wykrzyknik na telefonie
    wtedy wciskasz
    4. Volume Up
    5. Volume Down
    6. Power
    7. Volume Down

pojawią się koła zębate i przemieli się telefon do ustawień fabrycznych.
    szymon189
    Level 24  
    Dzięki dxxx. Działa.