Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wyciek wody spod pralki indesit iwsc 51052

cuorefreddo 20 Mar 2016 12:58 3126 2
  • #1 20 Mar 2016 12:58
    cuorefreddo
    Poziom 1  

cześć wszystkim,
    potrzebuję pomocy. Posiadam pralkę indesit IWSC 15052 i podczas ostatniego prania zobaczyłam wodę wyciekającą spod pralki. Od razu sprawdziłam zawór i przewody odprowadzające i doprowadzające wodę i wszystko suche. Więc sprawdziłam czy może coś utknęło w pompie samoczyszczącej no ale nic tam nie było. Po zamknięciu pokrywy wstawiłam kolejne pranie na szybki cykl (20 min) by zobaczyć czy znowu będzie wypływać i mniej więcej skąd. Niestety dalej cieknie gdzieś spod pralki (miejsce przy pompie przy której przed chwilą majstrowałam jest suche). Czy wiecie może czego to może być przyczyna ? Co robić ? Dam radę sama to naprawić czy już mam ją wysyłać na gwarancję ? ( pralka ma pół roku )

0 2
  • Pomocny post
    #2 21 Mar 2016 11:10
    wacekgacek
    Poziom 16  

Trzeba by było zajrzeć do środka czy węże do filtra są szczelne,czy po fartuchu nie cieknie.Po łożysku to raczej nie bo za nowa pralka.Najlepiej dzwoń na serwis jeśli masz gwarancje

0
  • #3 21 Mar 2016 11:26
    Dobromir pomysłowy
    Poziom 18  

Lustereczko -powiedz przecie... :) . Podłóż pod pralkę - przyświeć latarkę:). A może drzwiczki , czy jednak z pompki? Widziałem różne hece. Jeśli nie z przyłącza to serwis. U mnie do wszystkiego przyjeżdżają bezpłatnie - no ale co kraj to obyczaj.

1