Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pro¶ba o zamienniki dla układów scalonych

21 Mar 2016 14:21 924 5
  • Level 16  
    Potrzebuje takich układów scalonych:
    74f138d
    74f139d
    74f125d
    74f32d
    74f08d
    74f74d

Mog± być z serii F lub ALS. niestety nie mogę znaleĽć tych układów do kupienia, je¶li kto¶ z was wie czym je zast±pić to proszę o pomoc
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 16  
    KMal wrote:
    Witam.
    Dziwne jak to szukałe¶, bo s± dostępne (bardzo tanio) na Allegro (STANDBY-SHOP) lub na North.
    Przykładowo: https://north.pl/karta/ti-sn74f138d-decoder-demux-74f138-typ-sn74f138d,730-KU-3344.html
    Problem jest tylko z 74F139D - szukaj z przedrostkiem SN, N, MC, I.

Ale s± one tylko na zamówienie czas dostawy 2-3 tyg o ile w ogóle będzie... Dlatego założyłem ten w±tek

Jeszcze jedno, czy nie ma znaczenia litera D na końcu? Bo widzę że s± te układy dostępne bez tej litery
  • Level 19  
    Literka D na końcu ma znaczenie, okre¶la czy układ jest w obudowie SMD czy DIP. Literka N to DIP, D to SMD.
    Na znanym polskim serwisie aukcyjnym jest do kupienia 74ALS139.
  • Level 34  
    No i dlatego dałem Ci tylko przykład z North, bo i tak jest tam drogo, a w (STANDBY-SHOP), lub jak Kolega powyżej napisał
    Tomimwrc wrote:
    Na znanym polskim serwisie aukcyjnym
    , można kupić tanio i od ręki - i tak tylko możemy pisać, bo tak "mówi" regulamin.
    Nie zmienia to faktu, że Ľle szukasz i nie rozumiesz naszych podpowiedzi, a prawie po 10 latach pobytu na Elektrodzie należałoby znać i respektować regulamin (jaki by nie był, dopóki nie "gwałci" Konstytucji).

kataklysm wrote:
    czas dostawy 2-3 tyg o ile w ogóle będzie

Jeżeli o to chodzi czy z North (Aswo) będzie, to zapewniam Cię, że jest to jedna z najbardziej solidnych firm w Polsce.