Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MyPhone uszkodzony dzwięk

22 Mar 2016 00:07 792 2
  • Poziom 2  
    Witam! Mam problem z moim telefonem - MyPhone DuoSmart. Telefon ten użytkuje już blisko 3 lat. Przejdzmy do szczegółów. W telefonie praktycznie nic nie słychać. Jedynie będąc w cichym pomieszczeniu z tylnego głośnika możemy usłyszeć ciche trzeszczenie połączone z muzyką lub głosem rozmówcy (po przyłożeniu ucha). Na słuchawkach to samo. W przednim głośniku nie słychać nic (pewnie jest na tyle cichy że nie słychać nawet tego). Na początku pomagało mocniejsze uderzenie np. o nogę (wiem wiem naprwa w stylu średniowiecza, ale pomagało :) ). Po małym wypadku telefon cały czas cicho trzeszczy. Nie pomagają nawet uderzenia. Co jest nie tak? Coś może nie łączyć? Z góry dzięki za odpowiedzi.
  • Poziom 25  
    Witaj po tym jak opisałas problem trudno powiedzieć co mogło się stać, bo mogło stać się wszystko, domyślam się że też nie będziesz umieć go naprawić biorąc bo tym jak przywracalaś dźwięk poprzednio. Proponuję w miarę możliwości tylko rozkręcić przeczyscić. Serwis nie opłacalny.
  • Poziom 2  
    W środku już czyściłem i nic nie dało. Może gdzieś przy głównej źle łączyć. Da radę dostać się do tylnego głośnika (do środka)?