Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

denon 2307 - Potrzebuję porady jakie tanie kolumny do stereo...

22 Mar 2016 11:02 654 1
  • Poziom 10  
    Witam,
    Kupiłem okazyjnie Denon avr 2307 Niestety obecnie nie mam funduszy by kupić porządne kolumny do kina i dlatego potrzeba mi informacji co można kupić 400-500 zł do odsłuchu i oglądania filmów do czasu aż uzbieram na coś lepszego. Wiem że takie kolumny to spory wydatek i muszę z tym poczekać.Nie chcę kupić byle czego co tylko wygląda ładnie a gra okropnie.Dlatego proszę o pomoc. Nie jestem audiofilem dlatego myślę by wystarczyły dwie podłogowe ew dodatkowo jakiś centralny. pokój ma około 20 m słucham wszystkiego lubię ładnie brzmiący bas... :) Myślałem o magnatach ale jak czytam opinio to przeważnie kicha ... nie kupuj itp ... wiadomo że za tę kasę cudu nie będzie ale może ktoś ma doświadczenie w tym temacie i pomoże.
  • Poziom 10  
    Z braku informacji kupiłem takie cudo po taniości zanim uzbieram na coś lepszego.

Kolumny HIFI z Bass Reflex L766-BL LTC
    Szału nie ma w końcu to aż 290 zł :) za 2 szt a nie 10. 000
    Ale zamiast kupowania jakiegoś 10 letniego śmiecia z wystawki wolałem kupic nowe.

Wygład ok...
    gra tak sobie.... brak zwrotnic obudowa sklejka ...bas praktycznie muszę mieć na maxa bo słychać jedynie średnie i wysokie... może gdyby dodać jakieś zwrotnice i to wygłuszyć grało by lepiej ? :)

Może ktoś ma sprawdzony model do tego denona? Chętnie poczytam o doświadczeniach.

denon 2307 - Potrzebuję porady jakie tanie kolumny do stereo...