Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips TunerList 22dc259/62p - Działa tylko godzina i temperatura

22 Mar 2016 11:45 897 3
  • Poziom 9  
    Witam
    Kupiłem 2 lata temu radio Philips Tuner List 22dc259/62p i mam taki problem, że nie wyświetla mi stacji na wyświetlaczu jest tylko temperatura i godzina a nie widać w ogóle stacji nie działa też pilot pod kierownicą samochód to Renault Megane scenic ph1 rok produkcji 1999 1.9 DTi . Radio się włączy można normalnie słuchać muzyki ale nie widać jaka stacja jest ustawiona. Mam dwie wtyczki ISO i jedną żółtą wtyczkę która chyba jest odpowiedzialna za wyświetlanie stacji na wyświetlaczu i jakiś adapter założony przez poprzedniego właściciela (L-SONF02).
    Mi to oczywiście nie przeszkadza, że wyświetlacz nie działa, ale samochodem jeździ
    moja mama i prosiła żebym jej to naprawił

Pozdrawiam Krzysztof
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 9  
    Zdjąłem jeszcze deskę rozdzielczą, żeby dobrać się do wyświetlacza i zrobić zdjęcie modelowi i zastanawia mnie czemu w miejscu czerwonego gniazda nie ma żadnej wtyczki .
  • Poziom 37  
    krzysiek3465 napisał:
    zastanawia mnie czemu w miejscu czerwonego gniazda nie ma żadnej wtyczki .

Przecież ta czerwona wtyczka jest głębiej na foto - wpięta do tego modułu sony.
  • Spec od car audio
    Radio masz TunerList a wyświetlacz po dacie wygląda na Radiosat (czyli starszy). Teraz trzeba wymienić wyświetlacz na taki produkowany zdaje się od 11.99, przełożyć czerwoną wtyczkę z adaptera pilota (który można wymontować i sprzedać komuś co ma radio Sony lub Pioneer i chce założyć do Renault aby mieć sterowanie pilotem na kierownicy) i powinno zacząć działać.