Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak zablokować telefon Bratek ?

23 Cze 2005 18:50 1932 6
  • Poziom 17  
    witam , jak najprościej ,jednostykowym wyłącznikiem na kluczyk , zablokować możliwość dzwonienia z telefonu z tarczą typu Bratek RWT , może ma ktoś pomysł gdzie najlepiej się włączyć w układ żeby można było odbierać telefon ale dzwonić dopiero po włączeniu włącznikiem - z góry dzięki za każdy pomysł
  • Pomocny dla użytkowników
    Nie podałeś dokładnie jaki to Bratek, ale akurat tarcza zawsze jest tak samo włączona. Proponuję ci połączyć ze sobą na druku punkty "j" i "h", a konkretniej kabelek czerwony z zielonym (wychodzące z tarczy).
  • Specjalista od telefonów
    No i zabronic domownikom przynoszenia innych telefonów.Np. od sasiada.
    Tylko blokada na centrali jest skuteczna.Jest taka usługa.
    WW
  • Poziom 34  
    zybex napisał:
    Nie podałeś dokładnie jaki to Bratek, ale akurat tarcza zawsze jest tak samo włączona. Proponuję ci połączyć ze sobą na druku punkty "j" i "h", a konkretniej kabelek czerwony z zielonym (wychodzące z tarczy).

To byłoby za proste Bratek niema tarczy tylko klawiaturę (matryca).

Cyżby to była wersja z tarczą ? Jeśli tak to sorki za "zamęt".
  • Poziom 17  
    dzięki zybex , tak zrobiłem jak napisałeś , o to mi chodziło , działa , dzięki
  • Pomocny dla użytkowników
    Zodiak318, na początku była mowa o aparacie z "tarczą". Wiem, że Bratków było więcej wersji m.in. z dzwonkiem mechanicznym, z dzwonkiem na tranzystorze BF258(458) z diodą Led i jeszcze z innymi drobnymi różnicami.
  • Poziom 34  
    Mój błąd :( nie doczytałem że z tarczą (jakoś umknęło mi to słowo) a ja widziałem takiego ale z klawiaturą :) .
    pozdrawiam i już dalej "nie mącę wody".