Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Żarówki postojowe i mijania H7 "Blue"- Jakiej firmy

passionate_7 22 Mar 2016 17:23 1317 6
  • #1 22 Mar 2016 17:23
    passionate_7
    Poziom 2  

Witam! Na wstępie dodam że jesli w złym miejscu wstawiłem temat to z góry przepraszam administratorów

Tak jak w temacie.. Zamierzam zakupić postojówki a dokładniej w5w, tylko muszą być canbus no i podstawowa rzecz żeby nie mrugały jak te chinskie. Drugą sprawą są żarówki H7 wytyczne tak samo jak u góry, z tym że zalezy mi na tym by barwa światła była większa od 6000k czyli bardziej niebieska. Stąd pytanie czy ktoś może uzywa którychś z żarówek i moze je polecic pod względem jakości i barwy światla? może jakies odnosniki do portali aukcyjnych? szukam i szukam ale znajduje chinskie podróbki bądz też zwykłe bosche..

0 6
  • #5 26 Kwi 2016 15:38
    enforces
    Poziom 17  

LightOfWinter napisał:
    Wybrał bym Osram-a.

ja też. Osram Night Breaker bije w testach wszystko. Ewentualnie jak komuś nie zależy na trwałości a na wyglądzie to polecam Cool Blue tego samego producenta, ale trzeba się liczyć z tym że żarnik zużyje się w bańce szybciej niż w Night Breakerach.

0
  • #6 27 Kwi 2016 12:50
    xbajt
    Poziom 15  

enforces napisał:
    LightOfWinter napisał:
    Wybrał bym Osram-a.

ja też. Osram Night Breaker bije w testach wszystko. Ewentualnie jak komuś nie zależy na trwałości a na wyglądzie to polecam Cool Blue tego samego producenta, ale trzeba się liczyć z tym że żarnik zużyje się w bańce szybciej niż w Night Breakerach.

Zgadzam się. Akurat sam ich używam i sprawują muszę powiedzieć, że sprawują się bardzo dobrze. Przy czym żywotność takich żaróek to zwykle do 550 godzin. Wydaje się mało? A nie powinno, bo w przeliczeniu na dni, wychodzi to bardzo dużo.
    Tutaj poradnik na co należy zwracać uwagę przy wyborze żarówek H7 - Link

0
  • #7 28 Kwi 2016 07:34
    enforces
    Poziom 17  

550 h godzin to dużo. Mówimy tutaj o ciągłym świeceniu. A samochodu większość z nas nie używa przez 12h dziennie.

0