Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Żarówki postojowe i mijania H7 "Blue"- Jakiej firmy

22 Mar 2016 17:23 1926 6
  • Level 2  
    Witam! Na wstępie dodam że jesli w złym miejscu wstawiłem temat to z góry przepraszam administratorów

Tak jak w temacie.. Zamierzam zakupić postojówki a dokładniej w5w, tylko muszą być canbus no i podstawowa rzecz żeby nie mrugały jak te chinskie. Drugą sprawą są żarówki H7 wytyczne tak samo jak u góry, z tym że zalezy mi na tym by barwa światła była większa od 6000k czyli bardziej niebieska. Stąd pytanie czy ktoś może uzywa którychś z żarówek i moze je polecic pod względem jakości i barwy światla? może jakies odnosniki do portali aukcyjnych? szukam i szukam ale znajduje chinskie podróbki bądz też zwykłe bosche..
    [22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 17  
    LightOfWinter wrote:
    Wybrał bym Osram-a.

ja też. Osram Night Breaker bije w testach wszystko. Ewentualnie jak komuś nie zależy na trwałości a na wyglądzie to polecam Cool Blue tego samego producenta, ale trzeba się liczyć z tym że żarnik zużyje się w bańce szybciej niż w Night Breakerach.
  • Level 16  
    enforces wrote:
    LightOfWinter wrote:
    Wybrał bym Osram-a.

ja też. Osram Night Breaker bije w testach wszystko. Ewentualnie jak komuś nie zależy na trwałości a na wyglądzie to polecam Cool Blue tego samego producenta, ale trzeba się liczyć z tym że żarnik zużyje się w bańce szybciej niż w Night Breakerach.

Zgadzam się. Akurat sam ich używam i sprawują muszę powiedzieć, że sprawują się bardzo dobrze. Przy czym żywotność takich żaróek to zwykle do 550 godzin. Wydaje się mało? A nie powinno, bo w przeliczeniu na dni, wychodzi to bardzo dużo.
    Tutaj poradnik na co należy zwracać uwagę przy wyborze żarówek H7 - Link
  • Level 17  
    550 h godzin to dużo. Mówimy tutaj o ciągłym świeceniu. A samochodu większość z nas nie używa przez 12h dziennie.