Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ładowarka impulsowa. Da się to jakoś naprawić???

23 Cze 2005 19:26 1775 6
  • Poziom 10  
    Witam!
    Jest to oryginalna ładowarka Samsung TCH137ESE
    Podłączyłem to telefonu Samsung E810 i zostawiłem zeby sie bateria naładowała. Po około 4 godzinach okazało sie ze bateria jest prawie nie naładowana a ładowarke szak trafił!
    Da się ją jeszcze jakos naprawic?? Zalezy mi na tym dladego ze cięzko jest dostac tą ładowarke!
  • Poziom 20  
    Nie opłaca sie naprawiać. Ładowarki impulsowe w hurcie kosztują od około 2zł, 3zł. Napewno dostaniesz ładowarkę do twojego samsunga. Ciekawe czy telefon nie jest uszkodozny skoro padła ładowarka?
  • Poziom 10  
    Jakie mogą być objawy uszkodzonego układu ładowania w teleonie??
  • Poziom 20  
    Załatw sobie drugą ładowarkę i sprawdź czy telefon na niej ładuje jesli nie to wiadomo, że jest uszkodzony. Co do twojej ładowarki to rozbierz ją i sprawdź co się w niej padło. Często już po rozebraniu widać co się spaliło ponieważ elementy są okopcone lub popękane.
  • Poziom 10  
    No więc załatwiłem sobie inną ładowarke i dopiero są jaja! telefon pokazuje full baterię po około 10 minutach!!! Czy to normalne bo jak miałem nokię to ładowała się około półtorej godz. a samsung w 10 min????
    Co do ładowarki to rozebrałem ale nic nie jest okopcone i popękane poza kabelkami które z niej wychodzą to tela.