Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ursus c360 - Ursus c360 problem po wymianie pompy wtryskowej

22 Mar 2016 21:45 5379 7
  • Level 8  
    Witam wszystkich ostatnio założyłem nowe końcówki wtrysków sprawdzone i ustawione na zegarze. Głowice po pełnej regeneracji . Pompa po regeneracji sprawdziłem również na pąpie kolegi a problem mam taki że bez różnicy jak ustawie zapłon Ursus na zimnym silniku zapala po chwili a jak zapali to po chwili wchodzi na obroty. A jak go zgasze nawet po minucie to odpala już normalnie co może być przyczyną? Mi do głowy przychodzi tylko jeszcze kompresja silnika ale niewiem. Może ktoś z was pomoże?
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • User removed account  
  • Level 8  
    Pompa wtryskowa , ciśnienie trzyma wystarczy tylko pąpką zasilającą ruszyć i jest ten charakterystyczny dźwięk.
    Paliwo też jest dostarczane bo zdejmę wężyk i leci. Może być jeszcze inna przyczyna ciężkiego palenia na zimnym silniku?
  • Level 34  
    Albo rozrząd albo przy regeneracji założono sprzęgiełko od zetora, wtedy ma inny kąt wtrysku
  • Level 8  
    Na dwóch innych pąpach to samo. A przed remontem palił normalnie . Rozrząd mógł się przestawić?
  • Level 23  
    Sprawdź ustawienie zapłonu [ początek wtrysku ] , mógł dostać luzu na którymś z kół .
  • Level 8  
    Sprawdziłem sprzengiełko zębatki są okej