Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ursus c360 - Ursus c360 problem po wymianie pompy wtryskowej

22 Mar 2016 21:45 3258 7
  • Poziom 8  
    Witam wszystkich ostatnio założyłem nowe końcówki wtrysków sprawdzone i ustawione na zegarze. Głowice po pełnej regeneracji . Pompa po regeneracji sprawdziłem również na pąpie kolegi a problem mam taki że bez różnicy jak ustawie zapłon Ursus na zimnym silniku zapala po chwili a jak zapali to po chwili wchodzi na obroty. A jak go zgasze nawet po minucie to odpala już normalnie co może być przyczyną? Mi do głowy przychodzi tylko jeszcze kompresja silnika ale niewiem. Może ktoś z was pomoże?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    Pompa wtryskowa , ciśnienie trzyma wystarczy tylko pąpką zasilającą ruszyć i jest ten charakterystyczny dźwięk.
    Paliwo też jest dostarczane bo zdejmę wężyk i leci. Może być jeszcze inna przyczyna ciężkiego palenia na zimnym silniku?
  • Poziom 33  
    Albo rozrząd albo przy regeneracji założono sprzęgiełko od zetora, wtedy ma inny kąt wtrysku
  • Poziom 8  
    Na dwóch innych pąpach to samo. A przed remontem palił normalnie . Rozrząd mógł się przestawić?
  • Poziom 23  
    Sprawdź ustawienie zapłonu [ początek wtrysku ] , mógł dostać luzu na którymś z kół .
  • Poziom 8  
    Sprawdziłem sprzengiełko zębatki są okej