Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Instalacja sterowników karty sieciowej Asus K53S

23 Mar 2016 00:58 2178 18
  • Poziom 4  
    Witam, mam problem z instalacja sterowników. Nie mam ich do karty sieciowej, więc nawet nie mogę się połączyć do Internetu. Jak to zrobić? Laptop Asus k53s, modelu karty sieciowej niestety nie znam :///
  • Poziom 43  
    olsen48814 napisał:
    modelu karty sieciowej niestety nie znam

To podaj chociaż identyfikator wystąpienia urządzenia w takiej sytuacji bo ze screena nie da się niczego wywnioskować.
  • Spec od komputerów
    Pobierz na innym komputerze/telefonie z podanej wczesniej strony asusa i przenies na pendrive'ie na laptopa.

Oczywiscie musisz znac DOKLADNY model laptopa oraz systemu.
  • Poziom 4  
    Wszystko bez problemu tylko ze nie mam pewności ze części są z oryginalnego modelu Asus k53s mogę wysłać identyfikatory sprzętu wyżej wysłałem do karty sieciowej Ale nie znam się nie wiem jak to czytać :/
  • Poziom 4  
    Normalnie klikam w to 2 razy i instaluje czy poprzez menedżer i aktualizację sterowników ??

Dodano po 57 [minuty]:

Znacie może program którym zainstaluje się wszystkie potrzebne mi sterowniki ??

Dodano po 11 [minuty]:

PCI\VEN_10EC&DEV_8168&SUBSYS_12771043&REV_06 kontroler ethernet
    USB\VID_0A5C&PID_21F4&REV_0112 BCM20702A0
    PCI\VEN_8086&DEV_1C3A&SUBSYS_12771043&REV_04 kontroler PCI...
    PCI\VEN_1B21&DEV_1042&SUBSYS_10591043&REV_00 kontorler USB
    USB\VID_0BDA&PID_0139&REV_3960 usb
    PCI\VEN_10DE&DEV_1051&SUBSYS_17621043&REV_A1 karta graficzna

Skąd wziąć te sterowniki za każdym razem wyskakuje mi durna strona z której nie moge lub nie umiem pobrać prosze o pomoc .
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    Sterowniki sa na stronie asusa! Link juz dostales, wybierasz model, system i pobierasz.
  • Poziom 4  
    Tylko którego mam wybrać laptopa jak tam są k53sc k53sv a ja mam samego k53s czego na stronie nie ma

Dodano po 6 [minuty]:

Dobra dzięki instaluje tylko jeszcze pytanko mam 1 a mianowicie te 3 to w której zakładce znajdę ?? Instalacja sterowników karty sieciowej Asus K53S
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    BCM.. -> Bluetoothh
    USB2.0-CRW -> Card Reader
    Kontroler PCI sprawdz Intel Management Engine Interface, ewentualnie podaj identyfikator.
  • Poziom 4  
    Dzięki wielkie a jeszcze pytanie skąd pobrać sterowniki do tej karty graficznej NVIDIA GeForce GT 520MX a identyfkator od pci łap : PCI\VEN_8086&DEV_1C3A&SUBSYS_12771043&REV_04

Dodano po 18 [minuty]:

Pytanko skąd mam widzieć jakie sterowniki Intela zainstalować ??
  • Spec od komputerów
    Sterowniki do karty masz na stronie asusa.

Tak jak napisalem wczesniej, Kontroler PCI to Intel Management Engine Interface.
  • Poziom 4  
    Nie moge tego zainstalować wyskakuje błąd grafikę ogarnalem miałem 2 najpierw zainstalowałem intel hd... Teraz instaluje nividie ale mam problem z 3 sterownikami gdy pobieram card... I to co mówisz wyskakują bledy
  • Spec od komputerów
    Podaj wersje systemu? Zgaduje, ze to Windows 7, 32 czy 64bitowy?