Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nissan Qashqai - Nie działa oświetlenie wewnętrzne

23 Mar 2016 06:08 1440 6
  • Poziom 16  
    Mam taki problem z oświetlenie w środku samochodu. Problem polega na tym iż oświetlenie raz działa raz nie. Wczoraj wieczorem wracałem do domu i po włączeniu ręcznie oświetlenia przy lusterku nie zaświeciło się one. Dziś rano wstałem żeby sprawdzić czy jak otworzę kluczykiem drzwi oświetlenie zadziała no i tu też problem nie zadziałało ale jak otworzyłem bagażnik to zaświeciło się . Potem spróbowałem zamknąć i otworzyć kulczykiem to raz zadziałało raz nie . Co może być przyczyną takiego działania ?

Nissan Qashqai
    rok produkcji: 2007
    2,0 benzyna napęd 4x4
  • Poziom 16  
    piotrek22101 napisał:
    Skoro i od kluczyka i z przycisku nie zawsze
    działa, to trzeba sprawdzić w lampce zasilanie. Powinien być plus stały,masa najprawdopodobniej przykręcona z lampką i sygnał masowy otwartych drzwi.

Ale to jak nie działa to w całym samochodzie nie tylko przy lampce przy lusterku
  • Poziom 16  
    piotrek22101 napisał:
    Wszystkie lampki biorą plusa z jednego bezpiecznika. Może wymienić go bo traci kontakt.

No może i masz rację zobaczę ten bezpiecznik wymienię na nowy lub poprawię styki i dam znać

Dodano po 33 [minuty]:

Sprawdziłem miernikiem nie dochodzi prąd do lampki tej koło lusterka są tam 3 przewody i w żadnym nie ma prądu.

Sprawdziłem miernikiem nie dochodzi prąd do lampki tej koło lusterka są tam 3 przewody i w żadnym nie ma prądu.
  • Poziom 16  
    No i wszystko już jasne wina bezpiecznika, który nie łączył. Dzieki wielkie Piotrek22101. Temat do zamknięcia