Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BOSH WOT 20352 BY/10 - demontaż panelu,pokrywy i uszczelki:jak?szukam serwisówki

zuimarek 23 Mar 2016 08:52 453 3
  • #1 23 Mar 2016 08:52
    zuimarek
    Poziom 9  

Może mnie ktos wspomóc instrukcją serwisową do BOSH WOT 20352 BY/10 ?
    Była źle zabezpieczoa od remontu i napchało się do niej dużo dziadostwa. Musze co najmniej zdemontować i przeczyścić panel sterujący (zdjąć pokrętła, zobaczyć, co w środku itp), zespół podający wodę (taka rurka obrotowa) , pokrywę, zeby oczyścić obszar pod zawiasami i same zawiasy i chyba uszczelkę co jest wokół kołnierza (czy to jest uszczelka czy element fartucha wokół bębna ?).
    Nie chciałbym niczego urwać, więc zależy mi żeby to zorbic ze śwaidomością co-gdzie jest podłączone /przykręcone/gdzie jest jaki zatrzask. Będę wdzięczny za pomoc...
    Czym się różni wot 20352/10 od 20352/11 ? znalazłem listę części zamniennych do wot 20352/11 i ta lista daje niewielki pojęcie czego się mogę spodziewać, ale żeby odpowiedzialnie się za to zabrać to za mało.

0 3
  • #2 23 Mar 2016 17:05
    zuimarek
    Poziom 9  

1. Jak bezpiecznie zdemontować klapę w tej pralce ? Jest jakis system przeciwwagi itp, czy tylko sa zawiasy ?
    2. Czy mozna "bezkarnie" zdjąć kołnierz= jezeli ma 6 lat, to da sie szczelnie zalozyc, czy tak sie odksztalci, ze bedzie nowy kupic ttrzeba ?

0
  • #4 23 Mar 2016 22:14
    zuimarek
    Poziom 9  

Dzieki!! Jak zdjac pokrywe ?

0