Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony xperia J - odblokowanie bez utraty danych

23 Mar 2016 16:57 2772 7
  • Poziom 2  
    Witam
    Proszę o pomoc, informację jak odblokować telefon sony xperia j zablokowany hasłem bez utraty danych, smsów. Mam aktywny internet na telefonie, konto google też po zalogowaniu na nie wyszukuje telefon , ale dalej nie wiem co mam zrobić . W serwisie próbowali, ale nie udało się przez to konto google odblokować . Bardzo proszę o pomoc
  • Admin grupy GSM
    Legendy mówią, że gdzieś ktoś odblokował poprzez google, ale moim zdaniem to jedynie odczyt clipem który posiadają dobre serwisy.
  • Poziom 31  
    Jeśli postępujesz zgodnie z instrukcjami na ekranie i znasz hasło do konta google to nie wiem w czym problem ;)
  • Poziom 2  
    problem jest w tym , że menadżer urządzeń z konta google wysyła powiadomienie na zablokowany telefon przypisany do konta i w tym momencie jest stop, bo nie można tego odczytać . Niby na początku jest wszystko dobrze, po zalogowaniu na konto google, odszukuje urządzenie, ma do niego dostęp, pojawia się ikonka konfiguracji , ale powiadomienie wysyła na zablokowany telefon i dalej nie wiem ;( . Oddałam telefon do serwisu i tam też zatrzymali się na tym momencie . Proszę o informację gdzie mam szukać pomocy, jak to zrobić , nie chcę utracić danych , które mam na tym telefonie
  • Poziom 35  
    Dobry serwis odczyta kod bez użycia klipa, który i tak niezadziałania w tym telefonie - przecież nie obsługuje OTG.
  • Poziom 2  
    proszę o informacje o takim serwisie bądź osobie, która by mi pomogła
  • Poziom 6  
    Chcialabym sie podlaczyc do problemu, mam sony experia j , w którym dziecko zablokowalo ekran. Czy da sie to zrobic samodzielnie? probowalam programem Sony Update Service, ale poleglam.
  • Poziom 35  
    Bez utraty danych zrobi to tylko dobry serwis.