Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung UE55F6770 + HK BDS 580 - Konfiguracja CEC / Anynet+ / HDMI ARC

25 Mar 2016 10:14 2469 2
  • Poziom 2  
    Witam, posiadam wspomniany tv samsunga i zestaw kina domowego z jednostką bds 580. Chciałem skonfigurować połączenie przez HDMI ARC.
    1. Połączyłem oba urządzenia przez gniazda ARC
    2. Włączyłem funkcję Anynet+(HDMI-CEC) w TV
    3. W kinie domowym wybrałem AUX na TV(ARC)
    4. Anynet+ znajduje jednostkę ale połączenie nie jest chyba do końca udane, bo dżwięk działa przez kino, ale nie działa podgłaszanie z pilota tv. Nie działa również włączanie jednostki razem z tv przez pilot tv.
    Nie potrafiłem znaleść informacji czy HK obsługuje Anynet+.
    Jeśli ktoś ma podobny zestaw proszę o pomoc. Samsung UE55F6770 + HK BDS 580 - Konfiguracja CEC / Anynet+ / HDMI ARC Samsung UE55F6770 + HK BDS 580 - Konfiguracja CEC / Anynet+ / HDMI ARC Samsung UE55F6770 + HK BDS 580 - Konfiguracja CEC / Anynet+ / HDMI ARC Samsung UE55F6770 + HK BDS 580 - Konfiguracja CEC / Anynet+ / HDMI ARC
  • Poziom 1  
    Cześć
    Ja mam BDS 280 i chyba po prostu HK tak ma... Mam objawy takie same. Za to co ciekawe mój BDS potrafi włączyć TV.
  • Poziom 2  
    Czy ktoś już rozwiązał problem z podgłaśnianiem/ściszaniem oraz wyciszaniem? Mam BDS280s i tv Samsung UE65RU7452 i nie działa to nadal. Próby z różnymi kablami nie dały rezultatu. Telewizor ustawiony jak trzeba, aktualne oprogramowanie itd. Z soundbarem Sony działa jak trzeba, a z HK nie.
    Identyczne objawy są po podłączeniu BDS280s do tv LG65SM8200

Więc jest to po stronie HK.
    W HK nic mi nie pomogli. Może ktoś z forum to przerobił?