Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[EXCEL 2013] - Nie działa pasek przewijania

pegazik1 25 Mar 2016 10:25 2529 2
 • #1 25 Mar 2016 10:25
  pegazik1
  Poziom 11  

  Witam
  Mam dziwny problem z plikiem. Nie działa boczny pasek przewijania arkusza. Dolny pasek (prawo/lewo) działa bez problemu. Arkusz zawiera kilkanaście tysięcy linii i poruszanie się po nim jest teraz praktycznie niemożliwe. Ponieważ z pliku korzysta duża liczba osób podejrzewam, że ktoś coś zablokował, tylko teraz nie wiem jak to odblokować :)
  Może ktoś z Was miał podobny przypadek?

  0 2
 • #2 25 Mar 2016 10:33
  Templarious
  Poziom 22  

  Odpal aktualizacje windows, sciagnij i zainstaluj.

  lub

  "Tryb awaryjny pozwala bezpiecznie używać programu Excel nie napotykając niektórych programów startowych. Programu Excel można otworzyć w trybie awaryjnym, naciskając i przytrzymując klawisz Ctrl podczas uruchamiania programu lub używając / safe"(czyli excel.exe/safe) opcja przy uruchomieniu programu z wiersza polecenia. Po uruchomieniu programu Excel w trybie awaryjnym, omija funkcji i ustawień, takich jak lokalizacja alternatywne uruchamianie, zmienionych paski narzędzi, xlstart folder i Excel dodać ins. (jednak dodatki COM są wyłączone.)"

  Daj znać.

  0
 • #3 25 Mar 2016 11:13
  pegazik1
  Poziom 11  

  Aż mi głupio - to chyba przez ten okres świąteczny. Plik jest zabezpieczony hasłem przed edycją. Udostępnione są tylko niektóre kolumny do edycji. A jednak ktoś po prostu zablokował okienka :) Myślałem, że jest to zablokowane. Prosta rzecz, a mi namieszała.
  Dzięki za porady.
  Pozdrawiam i życzę Radosnych Świąt

  0