Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor samsung-->HDMI-->laptop Toshiba Satelite

qwer123412349 25 Mar 2016 11:49 876 1
  • #1 25 Mar 2016 11:49
    qwer123412349
    Poziom 1  

Witam , mam takowy problem posiadam laptopa marki Toshiba Satelite od roku oraz telewizor marki samsung 32` tez mniej więcej tyle czasu , gdy chcę połączyć laptopa z telewizorem przez kabel HDMI na telewizorze pierwsze wyświetla się czarny ekran , po podłączeniu do komputera(Telewizor tak jakby myśli) . ale po chwili wyskakuje okienko na telewizorze z napisem nie podłączono kabla ,z informacją sprawdzą podłączenie kabli i ustawienia urządzenia źródłowego , a komputer nie znajduję telewizora,nie wykrywa go.Zwracam się do Was bynajmniej sprawa jest jeszcze bardziej dziwna , ponieważ , mój laptop łączy się z 3 innymi telewizorami w moim domu , przez mój kabel HDMI, a inne laptopy łączą się z moim telewizorem przez mój kabel bez problemu ,próbowałem instalować sterowniki , zmieniać rozdzielczość i grzebałem w ustawieniach Klawisza funkcyjnego +p , wybierałem opcje duplikuj i inne ,klikałem wykryj i nie działało .Proszę was o poradzenie czego mogę spróbować w tej sytuacji , mój komputer posiada windowsa 8.1 jest 64 bitowy posiada kartę graficzną radeona R7 M260 oraz kartę zintegrowaną Intel Hd graphic family.Dodam ,ze to właśnie karta zintegrowana jest odpowiedzialna ,za połączenie się z innym monitorem/telewizorem . Proszę o szybką pomoc . ;/

1 1
  • #2 21 Cze 2016 08:58
    xxxKarol92xxx
    Poziom 1  

Ja miałem taki problem po aktualizacji. A rozwiązaniem było odłączenie ładowarki. Pod ładowarką nie działa.

0