Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Computer ControlsComputer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

EPSON Stylus PX800FW - Niekatywna drukarka - "printers ink parts are at the

25 Mar 2016 14:28 669 2
  • Poziom 2  
    Witam,

widzę, że podobny problem pojawiał się na forum, jednakże nie znalazłam odpowiedzi na inne dręczące mnie pytanie.,

Otóż jestem w posiadaniu w/w drukarki. Otrzmałam ją jako zamiennik już padniętej drukarki EPSON Stylux P50. Został na niej założony element oszukujący drukarkę odnośnie kartdridży - zalączone są dodatkowe tusze zewnętrzne (nie wiem jak to inaczej określić - mam nadzieję, że zostane zrozumiana) i teraz jest on przeniesiony na tę nową - PX800FW. Druakrka działała do czasu aż na panelu nie pojawił się bład "the printe's ink pads are at end of their service life ..".
    Znam oprogramowanie SSC Utilty jednak nie może ono zadziałać dopóki drukarka jest nieaktywna, a panel przez ten Error jest zablokowany.
    Jak ominąć ten problem by móc włączyć program?

Z góry dziękuję za pomoc,

Aleksandra .
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Spec od drukarek
    videl_bez_pan napisał:
    Został na niej założony element oszukujący drukarkę odnośnie kartdridży - zalączone są dodatkowe tusze zewnętrzne

Pewnie chodzi o tzw. CISS - https://pl.wikipedia.org/wiki/System_sta%C5%82ego_zasilania_atramentem . A co do SSC Service Utility, to on nie obsługuje nowszych modeli, w tym PX800FW. Do takiej powinien być dostępny w sieci jakiś inny program, ale nie wiem, czy bezpłatny, jak SSC.
  • Poziom 2  
    Tak, dokładnie. Jednakże nie mogę skorzystać z żadnego programu dopóki nie usunę jakoś Errora, bo nie widzi mi system drukarki i panelem też nie mogę sterować. Czy ktoś wie jak można wyłączyć ten komuikat?