Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Router TP-LINK TD-W8901G - Podział łącza na dwa komputery (problem z pingiem cs)

25 Mar 2016 14:35 951 3
  • Level 11  
    Witam.
    W domu mam dwa komputery mój i brata, obaj często gramy w counter strike go. Mam również neostrade do 10 mb/s. Gdy obaj jednocześnie gramy lub gdy jeden z nas nie korzysta z internetu lub tylko przegląda internet wszystko jest ok ping waha się w okolicach 80ms, problem zaczyna się gdy jeden gra a na drugim komputerze zostanie odpalony youtube wtedy gra strasznie pinguje pingi dochodzą nawet do 1000. I mam tutaj pytanie czy jest jakaś możliwość podziału pasma lub nadania jakiego piorytetu dla cs tak aby youtube go nie lagował. Mój router to:TP-LINK TD-W8901G.
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 43  
    Zapychasz Uploud/Downloud filmami z YT i łącze klęka.
  • Level 11  
    No wiem właśnie i chciałbym to jakoś rozwiązać. Niech sie filmy na yt dłużej buforują ale w cs musi ping być normalny bo nie da się grać.
  • Level 43  
    Między routerem z neo, a siecią musisz wsadzić router z QoS-em i go poprawnie skonfigurować - chociaż neo może pakietowo nie wydalać.