Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Sklep ElwronSklep Elwron
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Naprawa i serwis chińskich nawigacji (Manta, Lark, Goclever, Vordon)

koala106 19 Mar 2019 00:04 53937 131
    flakon_22
    Poziom 10  
    witam
    tez posiadam nieszczesliwa rider gps 5 cali ekranik i wisi na logo startowym wiec postanowilem ja ozywic ale nie moge sciagnac zadnego roma mam za malo punktow pozdrawiam pomorzecie ?
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Sklep ElwronSklep Elwron
    flakon_22
    Poziom 10  
    Juz sciagnelem roma ale jak to wgrac to dla mnie zagwostka laduje pliki na karte I nic moze jakas instrukcja ? Pozdrawiam I dziekuje
    koala106
    Poziom 39  
    W pierwszym poście wszystko opisane (pod obrazkiem)
    flakon_22
    Poziom 10  
    Czyli mam złe firmware, ok, szukam dalej, moja wina, nie doczytałem tak jak pisałes, wszystko pięknie opisane w 1 poście.
    marciniec
    Poziom 11  
    Witam.

W Goclever navio 705v po wykonaniu flasha przez testpointy mam problem, że sterownikami, aby można było wgrać firmware. PNDflashtool nie widzi nawigacji.
    Po wykryciu przez komputer z Windows 7 w menadżerze urządzeń wykryte urządzenie jest jako unkown device. Instalowałem ręcznie usb_vcom driver mtk dedykowanego pod Windows 7, ale dalej to samo. W urządzeniu chipset mediatek 3328n. Plyta yg 912c.
    koala106
    Poziom 39  
    Poszukaj jakiegoś sprzętu z XP - na Windows 7 i nowszych są problemy - albo Wałcz ze sterownikami.
    marciniec
    Poziom 11  
    Na Xp po Flashu przez testpointy to samo. Instaluje mtk vcom , sterowniki się instalują do końca, lecz z kodem błędu 10 w menadżerze urządzeń.

W PNDflashtool miałem nadzieję, że wykryje urządzenie , pomimo błędu, lecz nie wykrywa. Sam sprzęt w menadżerze urządzeń wykryty jako nieznane urządzenie. Byc może, że dalej nie trafiam ze sterownikami, albo któryś z etapów źle wykonuje.
    koala106
    Poziom 39  
    Żeby PND FlashTool wykrył - musi być sterownik bez błędów - dzisiaj puszczałem na starym kompie jakąś starą płytę i bez problemu. Sterowniki to podstawa.
    marciniec
    Poziom 11  
    koala106 napisał:
    Żeby PND FlashTool wykrył - musi być sterownik bez błędów - dzisiaj puszczałem na starym kompie jakąś starą płytę i bez problemu. Sterowniki to podstawa.

Szukam cały czas sterowników, żeby nie wyrzucały błędów. Generalnie zobaczę czy czasem gdzieś ja nie popełniam błędów jeśli chodzi o kolejność realizacji procesu instalacji.
    Dydelmax
    Poziom 38  
    Witam.
    Poszukuję firmware pod PNDFlashTool do nawigacji Lark FreeBird 50.3BT. Nawigacja wisi na ekranie startowym i wyłącza się po minucie, nie reaguje na pliki podawane przez kartę microSD więc próbuję uruchomić ją poprzez testpoint i PNDFlashTool, jednak nie mogę znaleźć oprogramowania które mógłbym wgrać tym flasherem. Poniżej informacje o nawigacji:
    - oznaczenia na płycie: YG-912C-V1.2,
    - oznaczenia na naklejce na płycie: YG-912C-W6-BSJ-4G-6D-5LS, GPS-5018, 20120611009
    - procesor: Mediatek MT3351,
    - rozdzielczość obrazu: 480x272,
    - pamięć RAM: 128 MB,
    - pamięć ROM 4 GB.
    Będę wdzięczny za pomoc w dopasowaniu oprogramowania do tego sprzętu.
    Pozdrawiam