Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Netbook Asus X202E - Jak przywrocic ustawienia fabryczne Recovery ?

26 Mar 2016 18:48 1035 2
  • Poziom 22  
    Witam !

Netbook Asus X202E z Windows 8.
    Nie jestem tez żadnym mistrzem ale co jak co w innym laptopie Toshiba przywracanie potrafiłem zrobić.

Chce przywrócić ustawienia fabryczne ale niestety nie udaje mnie się to zrobić.
    Po kolei robię tak;

Przy włączeniu naciskam F9 następnie wybieram -> Rozwiąż problemy -> Opcje zaawansowane -> Odzyskiwanie obrazu systemu.

I tu zaczynają się "schody" , właśnie jak to kliknę mam komunikat "System Windows nie może znaleźć obrazu systemu na tym komputerze"

Jak wejdę w Mój komputer widzę Partycje C i D natomiast jak wejdę zarządzanie dyskami widzę takie okienka po kolei od lewej strony;
    300 MB Zdrowy Partycja systemowa , 900 MB Zdrowy Partycja odzyskiwania , C 185 GB Zdrowy , 350 MB Zdrowy Partycja odzyskiwania ,D 259 GB Zdrowy Partycja podstawowa , 20 GB Zdrowy Partycja odzyskiwania.
    Może ktoś miał podobny problem i podpowie jak przywrócić ustawienia fabryczne tak jak było po zakupie Netbooka.
  • Moderator - Komputery Serwis
    Zamieść screena z zarządzania dyskami.
  • Poziom 22  
    RADU23 napisał:
    Zamieść screena z zarządzania dyskami.

Tak to wygląda;
    Przepraszam ale mam problem aby na Netbooku zrobic screena.
    Dałem na szybko bo kolega chciał zobaczyć ,jak tylko odpisze zaraz usunę tego screena

Problem rozwiązałem. Posiłkowałem się tym linkiem http://www.asus.com/pl/support/FAQ/1008645/